Günlük Burç Yorumları 1 Ekim 2018

2 yorum
1.743 views

Değerli okurlarımız Günlük Burç Yorumları 1 Ekim 2018 Pazartesi tarihli yazımız ile yine sizlere uzman kadromuz tarafından hazırlanan astroloji tahminlerini paylaşacağız. Günlük Burç Yorumları sizleri aşk hayatınız, ekonomik dengeleriniz, sağlık konuları, sosyal çevreniz, iş ortamınız ve aile içi etkileşimleri ile ilgili olup bitecek olaylardan haberdar etmek için her gün özenle hazırlanmakta ve siz değerli okurlarımızın beğenisine sunulmaktadır. Paylaştığımız günlük burç yorumları tamamı kendi kadromuzda bulunan alanında uzman ve deneyimli arkadaşlar tarafından özgün olarak hazırlanmaktadır. Herhangi bir yerden alıntı yapılması söz konusu değildir. Yarın ki burç yorumunu okumak için tıklayınız. Bizleri sosyal medyadan takip etmeyi, paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayınız.

Günlük Burç Yorumları 1 Ekim 2018 Pazartesi

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 1 EKİM 2018

koc-burcu

Pazartesi gününe çok hızlı bir giriş yapacaksınız. Bazı adli konularla ilgilenmeniz gerekecek fakat bunların yanında daha büyük bazı problemleriniz de olacak. Bunlar bu adli davaların ekonomik götürülerin ortaya çıkması olacaktır. Hiç beklemediğiniz bu durum size fazlasıyla zarar verme durumu oluşabilir. Bundan dolayı daha önce de söylediğimiz gibi anlaşma yollarını tercih etmeniz size çok fayda sağlayacaktır. Aşk hayatınız da ise toparlanma söz konusu oluşabilir. Partneriniz sizin yanınızda olduğunu ve sizinle ileri de çok daha mutlu günler yaşayacağınızı her fırsatta size söylüyor. Beraberliğiniz sizin en büyük desteğiniz olmalı. Koç Burcu Günlük Burç Yorumları 1 Ekim 2018.

 

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 1 EKİM 2018

boga-burcu

Bazı arkadaşlarınız tarafından hedef tahtasında yer almanız isteniyor. Bunun sebebi kişisel başarı elde etmiş olmanızdan kaynaklanıyor. Hayatınızın sürekli iyiye gitmesi, maddi açıdan ki bolluk ve bereket, ilişkiniz de ki muhteşem uyum ve tutku arkadaşlarınızın sizi gerçek anlamda kıskançlığa sebep oluyor. Bu durum da sizi rakip olarak görmelerine neden olmaktadır. Bundan dolayı kendinize oldukça yakın gördüğünüz ve size bağlılıklarından emin olduğunuz arkadaşlarınızı gözden geçirmelisiniz. Kulağınızı çok iyi açmalı ve size kötülük yapmak isteyen kişileri kendiniz bulmalı ve onlarla arkadaşlığınızı bir an önce sonlandırmak daha iyi olacaktır. Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları 1 Ekim 2018.

 

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 1 EKİM 1 EKİM 2018

ikizler-burcu

Bugün hastahane de ki randevunuz sizi gerçek manada mutluluğa götürecek. Siz hiç merak etmeyin sizi çok güzel haberler bekliyor olacak. Doktor ile randevunuz çok iyi bir şekilde geçecektir. Fakat her ne kadar sağlık durumunuz iyiye gitse de kendinize maksimum derecede dikkat etmek en önemli önceliğiniz. Sizde çok iyi biliyorsunuz ki şu an da ki rahatsızlığınızın kökeni geçmişinize dayanmaktadır. Bu durum sadece tekrardan nüksetti. Bu demek oluyor ki dikkatsizce davranmanız durumunda yine tekrarlayabilir. Böyle bir durum daha da zorlu ve can acıtıcı bir hastalık olarak geri size dönebilir. İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları 1 Ekim 2018. 

 

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 1 EKİM 2018

yengec-burcu

Haftanın ilk günün de sizi iş ortamında oldukça zorlu ve yorucu bir gün bekliyor. Ertelediğiniz projeler sizi bugün fazlaca sıkıştıracaktır. Yoğunluğunuz yalnızca iş ortamı ile de kısıtlı kalmayacak. Bazı ufak sağlıksal problemler sizi meşgul edebilir. Fazla büyütmeye gerek olmayan bu sağlıksal problemlerden kendinize çok dikkat ederek ve bolca dinlenerek atlatmanız mümkün. Tatil planı kurmuş olmanız ve bu zamanın da gün geçtikçe yakınlaşmakta olması maddi açıdan hazırlıklı olmalısınız çünkü size önümüzde ki günlerde tahmin etmediğiniz masraflar ortaya çıkabilir. Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları 1 Ekim 2018.


ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 1 EKİM 2018

aslan-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Hayatınız boyunca herkesten sakladığınız en büyük sırrınızı bir anda kendinize yakın gördüğünüz arkadaşlarınızdan birine anlatmak gibi bir düşünceye giriyorsunuz. Fakat bu hiç de mantıklı bir hareket olmayacaktır. Onu sadece kendinize saklamanızın elbette önemli bir sebebi var. Bu duruma sebep olan durumun ilişkinizde ki kötü gidiş ve ruhsal çöküntü ile alakalı olduğu net bir şekilde ortada duruyor. Biraz rahatlamak ve kafanızı boşaltma adına bu durumu bilmeniz gerekir. Dertleşmek adına böyle ciddi bir adım atmanıza hiçte gerek yok. Dertlerinizi çözmek adına başka yollar aramak ve onlara doğru yönelmeniz daha iyi olacaktır. Unutmayın ki hiç bir sorun çözümsüz olamaz. Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları 1 Ekim 2018.

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 1 EKİM 2018

basak-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Aşk hayatınız uzun zaman boyunca beklediğiniz gibi düzelecek ve üzüntülü zamanları geride bırakarak mutlu zamanlar sizinle olacaktır. Hayatınızın bir bölümünde arkadaşlık kurduğunuz kişilere bu günlerde çok dikkat etmelisiniz. Eski arkadaşlarınızın birisi sizin yeni partneriniz olabilir. Bu eski arkadaşı önümüzde ki hafta boyunca sürekli olarak görecek ve ummadığınız ortamlarda karşılaşacaksınız. Eskilerden açılacak olan sohbetler sizi bir anda ona doğru yakınlaştıracaktır. Böylece daha fazla sohbet etme arzusunu ikinizde de uyanmış olacak. Olduğunuz gibi olun sizi doğru tanımasına izin verirseniz ilerisi için çok daha iyi olacaktır. Başak Burcu Günlük Burç Yorumları 1 Ekim 2018.

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 1 EKİM 2018

terazi-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Hafta başından itibaren iş hayatınızın yoğunluk ve hız sizi çok fazla yoracak. Kariyer planlarınız için bu durum oldukça yararlı olacaktır. Fakat kendinizi fazla kaptırmanız durumunda da aileniz ve partneriniz ile olan ilişkilerinizi olumsuz yönde etkileyebilir. Denge politikası izlemeniz gereken bir dönem içinde yer alıyorsunuz. Unutmayın ki hayatınız bir bütün olarak daha anlamlı bir hal ifade ediyor ve hayatınızın bazı bölümlerinde mutlu olup bazı bölümlerinde ise mutsuz olmak sizi ilerleyen dönemlerde sadece mutsuzluğa sürükleyecektir. Yoğun geçecek bu hafta hakkında partneriniz ile konuşup onun desteğini almak daha iyi olacaktır. Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları 1 Ekim 2018.

 

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 1 EKİM 2018

akrep-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Günlük burç yorumları 1 Ekim 2018 ekibi olarak yeni haftanın size her yönüyle bol bol mutluluk ve huzur getireceğini söylemek bizleri sevindirmekte. Fakat bu durumun kötüye gitmesini ve etkisinin azalmasını istemiyor iseniz kesinlik kişiliğinizden ve liderlik özelliğinizden ödün vermemeniz gerekiyor. Hayatınızı paylaştığınız kişilerin de söz sahibi olmaları ve fikirlerini ortaya çıkarmasına izin vermek daha doğru olacaktır. Birlik ve beraberlik içerisin de alacağınız kararlar hem sizi hem de ailenizi mutlu etmeye yetecektir. Şahsi düşünmeyi bir kenara bırakmalı ve eşinizin kararlarına saygı duymalısınız. Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları 1 Ekim 2018.


YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 1 EKİM 2018

yay-burcu-gunluk-burc-yorumlariİzin alıp tatile çıkacağınız bu günlerde planlarınızı şimdiden yapmanız sizin adınıza ekonomik açıdan çok yarar sağlayacaktır. Karar verme ile ilgili olarak da ailenizin de sözlerini dinlemeniz. İleri de karşınıza çıkabilecek bazı problemlerin önünü şimdiden kesmiş olacaksınız. Uzun zaman boyunca uyguladığınız kemer sıkma politikasından sonra ailecek geçireceğiniz güzel bir tatili bütün aileyi mutlu edecektir. Bu sayede aile arası bağları yeniden güçlendirecektir. Maddi manada yine de fazla pahalı tercihlerde bulunmamalısınız Bu şekilde yol izleyerek de gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Sizin için en büyük tatil birlikte geçireceğiniz zaman diliminde saklıdır. Yay Burcu Günlük Burç Yorumları 1 Ekim 2018.

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 1 EKİM 2018

oglak-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Pazartesi günü sizin için oldukça normal bir başlangıç olacaktır. Haftaya monoton ve standart bir şekilde gireceksiniz. Haftanın ortalarına doğru bazı dalgalanmaların oluşması söz konusu olsa da yine de etkileri çok fazla sürmeyecek. Önümüzde ki hafta sizi etkilemeyecek gibi görünen problemlerin ileri de sizi sıkıntıya sokması gibi bir durum oluşabilir. Bu yüzden problemleri küçük diye görmezden gelmek yerine onların üzerine gidip ilk elden hemen çözmelisiniz. Böylece size daha büyük faydalar sağlayabilir. Maddi açıdan da yatırımlarınızı tekrardan gözden geçirmek ve değerlendirme yapmak daha iyi olacaktır. Özellikle son ekonomik olaylardan zarar görmek istemiyorsanız bu durumu es geçmeyin. Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları 1 Ekim 2018.

 

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 1 EKİM 2018

kova-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Günlük burç yorumları 1 Ekim 2018 pazartesi günü için size anlatacağımız şeylerin başını kesinlikle aşk hayatınızda oluşacak durumlar yer alıyor. Partneriniz ile aranızı düzelttiğiniz için hayatınızın çok huzurlu ve olumlu bir şekilde ilerlemekte. Yaklaşan izin ile birlikte bazı tatil planları yapmaktasınız. Fakat bize sorarsanız tatilinizi aile ziyaretleri ile geçirmelisiniz. Eğer aile ziyareti yapmayıp tatili seçerseniz aile büyüklerinizden sizin için çok önemli olan kişiler size karşı ciddi tepkiler ortaya çıkması gibi bir durum oluşabilir. Bu durumdan kaçınmak için çok iyi düşünüp öyle karar vermelisiniz. Böylece doğru bir şekilde planlama yapmış olursunuz. Kova Burcu Günlük Burç Yorumları 1 Ekim 2018.

BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 1 EKİM 2018

balik-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Güzel bir zaman ve izin alacağınız tarih yakınlaşmakta. Bu konuda siz kara kara ne yapacağınızı düşünmektesiniz. Maddi açıdan tam anlamıyla rahat bir durum içinde yer almıyorsunuz. Borçlarınızı ödeme ile ilgili olarak oldukça zor zamanlar geçirdiğinizi yalnızca siz biliyorsunuz. Maddi alanda ki problemlerinizi eşiniz ile paylaşmanız sizin için çok iyi olacaktır. Ondan gizlemeniz ise size çözüm yolunda ilerlemeniz anlamında yardımcı olmayacaktır. Aksine onun yaptığı gereksiz harcamalar da can sıkıcı bir hal alıyor. Eşiniz ile tartışmayı göze alarak artık durumunuzu anlatmanız gerekiyor. Eğer anlatmazsanız ileri de çok daha sıkıntılı dönemler ortaya çıkabilir. Balık Burcu Günlük Burç Yorumları 1 Ekim 2018.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Günlük Burç Yorumları 1 Ekim 2018 (2 Yorum)

  1. Estetik yorumlarınız gayet başarılı. Değerlendirmeler ve bağlantılılarda bilgi aktarımını çok iyi yapmışsın.. bu alanda sizi takip etmek oldukça zevkli olacak. Günlük Burç Yorumları değerlendirmeleriniz hergün takip ediyorum