Günlük Burç Yorumları 12 Ağustos 2018

yorumsuz
270 views

Günlük Burç Yorumları 12 Ağustos 2018 Pazar tarihli yazımızda yine sizlerle uzman kadromuz tarafından hazırlanan astroloji tahminlerini paylaşacağız. Günlük Burç Yorumları aşk uyumu, ekonomik dengeleriniz, sağlık konuları, sosyal çevreniz, iş ortamınız ve aile içi etkileşimleri ile ilgili olup bitecek olaylardan haberdar etmek için her gün özenle hazırlanmakta ve siz değerli okurlarımızın beğenisine sunulmaktadır. Paylaştığımız günlük burç yorumları tamamı ile kendi kadromuzda bulunan arkadaşlar tarafından özgün olarak hazırlanmaktadır. Herhangi bir yerden alıntı yapılması söz konusu değildir. Bizleri sosyal medyadan takip etmeyi, paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayınız.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI AŞK

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 12 AĞUSTOS 2018

koc-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Pazar gününüzü aileniz ile beraber güzel ve keyifli bir şekilde geçirebilmek için bazı planlar yapmanız gerekiyor. Belki de piknik yapmak için güzel bir orman da bir göl kıyısına gitmelisiniz. Ama gittiğiniz yerde dikkatli olmanız gerekiyor. Malum yaz aylarında ortaya çıkan binlerce çeşit böcek insan sağlığına oldukça büyük zararlar verebiliyor. Pikniğe çıkmadan önce muhakkak böcek kovucu losyonlar almalı ve bütün aile bireylerine sürmelisiniz. Özellikle ot boyu yüksek olan yerlerden uzak durmalısınız. Koç Burcu Günlük Burç Yorumları.

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 12 AĞUSTOS 2018

boga-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Bu güzel ve güneşli pazar günü içiniz içinizi kemiriyor. Yarın gideceğiniz doktor randevunuz da tahlillerinizin sonuçlarını alacaksınız. Doktorunuz da, siz de tedavi süreci boyunca özverili davranarak durumun iyiye gitmesini sağlamak adına elinizden gelen her şeyi yaptınız. Merak etmeyin yarın doktorunuz size müjdeli haberler ile gelecek. Doktorunuzun yüzünde ki gülümsemeler size zaten iyiye gittiğinizin habercisi olacak. Kararlı ve özverili şekilde devam etmeniz halinde kısa zamanda sapasağlam olacaksınız. Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları.

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 12 AĞUSTOS 2018

ikizler-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Geçtiğimiz günlerde atlattığımız ekonomik dalgalanmalar sizi oldukça etkilemişe benziyor. Özellikle dolar ve euro amansız yükseliş ve rekor üzerine rekor kırdı. Tarihimiz boyunca en yüksek seviyelere ulaşan bu iki para birimi yüzünden Türk Lirası cinsinden olan yatırımlar oldukça zarar gördü. Biz de sizlere geçtiğimiz hafta yatırım yapma konusunda beklemenizi ve bir süre boyunca araştırma ve gözlem yapmanızı önermiştik. Aceleci tavrınızdan ötürü maalesef ki büyük kayıplar yaşayacaksınız. İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları.

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 12 AĞUSTOS 2018

yengec-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Yeni haftaya girerken bu güzel pazar günün tadını çıkarın çünkü hafta başından itibaren adli konular canınızı fazlasıyla sıkacak. Altınızda çalışan eski bir çalışanınızın sizin hakkınız da açmış olduğu bir dava sizin beklemediğiniz kadar büyüyecek ve sorunlara yeni boyutlar kazandıracak. Avukatınız ile sağlıklı ve verimli görüşmeler yaparak izleyeceğiniz yolların kararlarını beraber almalısınız. Durumun ciddiyeti sizi bir süre maddi anlamda da yıpratabilir. Anlaşma yoluna gitmek size fayda sağlayacaktır. Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları.ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 12 AĞUSTOS 2018

aslan-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Önümüzde ki hafta size şans getirecek. Geçtiğimiz haftalarda kötüye giden aşk hayatınız da gözle görülür derece de düzelmeler söz konusu. Sıkıntılı geçen bu dönemler de partnerinizin size göstermiş olduğu saygı ve anlayışı kesinlikle göz ardı etmeyin. Maddi açıdan da bir rahatlama söz konusu olacak. Ama piyasalarda ki büyük değişim sonucu bu rahatlamanın izlerini sadece biraz rahatlama olarak göreceksiniz. Bu aralar yeni yatırımlar yapmaktan uzak durmalısınız. Kabuğunuza çekilme vakti geldi. Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları.

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 12 AĞUSTOS 2018

basak-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Geçtiğimiz hafta oldukça yoğun çalıştınız ve iş ortamında güzel başarılar elde ettiniz. Bu günü ise kendinize ödül olarak değerlendirmelisiniz. Çünkü iş yerinde ki bu yükselişiniz önümüzde ki hafta da devam edecek ve yöneticileriniz size yeni sorumluluklar vererek daha büyük projelerde yer almanızı isteyecek. Yorucu ama bir o kadar da geleceğiniz için verimli geçecek olan bir döneme giriyorsunuz. Partneriniz ile beraber güzel bir pazar günü gezisi size ilaç gibi gelecektir. Başak Burcu Günlük Burç Yorumları.

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 12 AĞUSTOS 2018

terazi-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Günlük Burç Yorumları Aşk ekibi olarak bugün sosyal çevrenizden birisi ile yakınlaşma yaşayacağınızı öngörüyoruz. Aslında hesapta olmayan bu durum sizin ihtiyacınız olan hayatınızda ki değişiklik ve hareketlilik olabilir. Uzun süreli olacak bir ilişkiye dönme konusunda potansiyeli yüksek olan bu ilişki de ipleri elinizde tutmalısınız. Partneriniz ile yakın tanışma dönemlerinde kendinizi net ifade etmeli ve kırmızı çizgilerinizi açıkça belirtmelisiniz. Çünkü partneriniz de dominant bir karakter ve ileride sorun çıkması olası. Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 12 AĞUSTOS 2018

akrep-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Yeni haftaya başlamadan önce pazar günü bile sorunlarınızı nasıl aşacağınızı düşünüyorsunuz. Öyle bunaltıcı bir dönemden geçiyorsunuz ki canınız eğlence adına hiç bir şey istemiyor. Tek istediğiniz bir çıkış yolu bulup biraz rahat nefes almak. Önümüzde ki hafta bu aradıklarınızın tamamına çözüm olabilecek gelişmeler yaşayacaksınız. Özellikle maddi alanda büyük imkanlar söz konusu olacak. Doğru hamleler ile refah seviyenizi artırma konusunda büyük başarılar yakalayacaksınız. Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları.


YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 12 AĞUSTOS 2018

yay-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Ekonomik alanlarda her ne kadar kendinizce tedbirler alsanız da bir türlü beklediğiniz rahatlamayı yaşayamıyorsunuz. Bunu sebebi bir yandan maddi tedbirler alsanız da diğer yandan harcamalarınıza dikkat etmemeniz. Her aldığınız ürünün gerekli olduğuna inanmanız. Bu durumu aşmanız da size yardımcı olacak olan kişi eşiniz ancak eşinizin de gereklilikler ve ihtiyaçlar konusunda karar verme noktasında bazı eksiklikleri var. Sizin için en iyi çözüm bir uzmana danışarak ondan yardım almak olacak. Yay Burcu Günlük Burç Yorumları.

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 12 AĞUSTOS 2018

oglak-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Günlük Burç Yorumları Aşk yorumları ekibi olarak size yeni haftada bol mutlu ve huzurlu bir hafta geçireceğinizin haberlerini veriyoruz. İlişkinizin standartlarını oldukça yükseklere çıkardınız. Sağlam bağlarla ördüğünüz ilişkiniz de sorunlara adeta yer yok. Önümüzde ki haftanın ortalarına doğru yaşayacağınız bazı olumsuzlukları bu sayede kolayca aşacaksınız. Partnerinizin de size sağladığı destek ile tam bir aile dayanışması sergileyecek ve adet örnek çift olarak gözler önünde yer alacaksınız. Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları.

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 12 AĞUSTOS 2018

kova-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Bu güzel pazar gününü tamamen kendinize ayırmalı ve ruhunuzu dinginliğe ulaştırmaya çalışmalısınız. Bir süredir devam eden problemleriniz sizi manevi açıdan bazı zararlara uğrattı. Yeni hafta da ise iş hayatınız oldukça büyük bir ivme kazanacak ve neredeyse başınızı kaşıyacak zaman bulamayacaksınız. Bu yüzden bu günü iyi değerlendirmeli ve iç huzuru yakalamak adına çalışmalar yapmalısınız. Belki güzel sakin bir yerlere gezinti yapmak aradığınızı bulma konusunda size yardımcı olabilir. Kova Burcu Günlük Burç Yorumları.

BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 12 AĞUSTOS 2018

balik-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Aşk hayatınız da ki kusursuz ilerleyiş yerini sıkıntılı geçecek bir döneme bırakacak. Bunun esas sebebi ise geçtiğiniz hafta cuma günü ülkemiz ekonomisinin büyük bir darbe almış olması. Yatırımlarınızın gittikçe erimesi sizde büyük bir sinir hali olarak dışa vuracak. Ailenize karşı bu durumu yansıtacak ve problemlerin fitilini ateşlemiş olacaksınız. Özellikle önümüzde ki salı günü ailenize karşı daha anlayışlı olmaya çalışmalı ve problemlerinizin acısını onlardan çıkarmaya çalışmamalısınız. Balık Burcu Günlük Burç Yorumları.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Ağustos 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın