Günlük Burç Yorumları 13 Kasım 2018

yorumsuz
125 views

Değerli okurlarımız sizlere düzenli olarak sunmuş olduğumuz Günlük Burç Yorumları 13 Kasım 2018 Salı tarihli yazımız ile birlikte uzman kadromuz tarafından hazırlanan burç tahminlerini paylaşacağız. Bunu yaparken astroloji alanında ki tahminlerimiz sayesinde etkili yönleri de beraber sunma düşüncesindeyiz. Günlük Burç Yorumları sizleri aşk hayatınız, ekonomik dengeleriniz, sağlık konuları, iş ortamınız, sosyal çevreniz ve aile içi etkileşimleri ile ilgili olup bitecek olaylardan haberdar etmek için her gün özenle hazırlanmakta ve siz değerli okurlarımızın beğenisine sunulmaktadır. Her geçen gün kendimizi geliştirme adına çalışmaları sürdürmekteyiz. Sizlerle paylaştığımız günlük burç yorumları tamamı kendi kadromuzda bulunan alanında uzman ve deneyimli arkadaşlar tarafından özgün bir şekilde hazırlanmaktadır. Herhangi bir yerden alıntı yapılması gibi bir durum söz konusu değildir. Bizleri sosyal medyadan takip etmeyi, yorum yapmayı ve paylaşmayı unutmayınız.

Astroloji Nedir?

İnsanlık tarihi kadar eski olan ve farklı düşünce sistemine bağlı olan kehanet sistemi olarak bilinmektedir. Son yüzyılda genel Astroloji anlayışı biraz değişse de işin temelinde gelecekten haber ve kehanet şeklinde olduğu da düşünülmektedir. Daha geniş kapsamlı olarak ele alındığında Astroloji insanın evren ve kozmik güçler ile olan ilişkilerini inceleyen bir alandır. Hayata dair bilgileri vermeyi de bir yön belirlemiş bir sistem olarak görülmektedir. Dönemsel bilgilerin de ulaşılabilecek oldukça farklı bir olguyu ortaya çıkarmak mümkündür. Sanat değerine de sahip olmaktadır. Güneş Sistemi ile entegre olarak da algılamak mümkün olmaktadır. Gezegenlerin hareketlerini inceleme ile ilişkili olan durumlar ortaya çıkmaktadır. Sağladığı farklı değer ile açık bir şekilde göstermektedir. Sistemin sağlam ilerlemesi de ortaya çıkacak durumları net bir şekilde ifade etmektedir.

Günlük Burç Yorumları 13 Kasım 2018 Salı

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 13 KASIM 2018

koc-burcu

Ay bugün burcunuzda ilerleme kaydediyor. Düşüncelerinizin sizi olumlu yönde yönlendirmesinden son derece emin olabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili çok yeni ve güzel bir dönem başlamak üzeredir. Ayrıca sevdiğiniz işi yaptığınız zaman mutlu da oluyorsunuz. Üst düzeyde çalışmalar yapmak sizi hem duygusal hem de maddesel anlamda tatmin ediyor olması çok iyi bir durum olarak görünüyor.

 

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 13 KASIM 2018

boga-burcu

Ay bilinçaltınızı ciddi anlamda yoğunlaşmasına neden olacaktır. Bugün Ay’ın konumu, duygusal takıntılarınızın ön planda yer almasına ve kendinizi tanıma fırsatı verebilecektir. Yaşam kalitenizi en üst seviyelerde tutmak için göstereceğiniz çaba, sizi her anlamda tatmin edecek ve mutlu edecektir. Sıkılmanız için hiçbir sebep yok. Bilinçaltınıza bağlı olarak bazı rüyalarınız yoğunlaşabilir.

 

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 13 KASIM 2018

ikizler-burcu

Kişileri yargılamadan dinlemesini öğrenmelisiniz. Ayrıca çevrenizdeki kişilerin sizi anlamasına zaman içerisinde olacağını da bilmelisiniz. Yönetici gezegeniniz Merkür ise karşıt evinizde sürekli olarak ilerliyor. Duygusal sezgilerinizin yoğun olmasına karşılık, acele verilmiş kararlar size yanlış yola sevk edebilir. Bugünlerde ortak dostlarınız ile bir araya geleceksiniz ve özel sorunlarınızı tartışmasını yapacaksınız.

 

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 13 KASIM 2018

yengec-burcu

Parasal konularda geçici heveslerle yaşamak gibi bir düşünce istemiyorsunuz. İş konusunda güvendiğiniz bir kişiyle çalışmak sizi oldukça rahat ettirecektir. Kazançlarınız ile alakalı da daha fazla artış sağlamak için yeni yapılanmalar içinde olabilirsiniz. Ayrıca olanak sınırlarınızı genişletmek isteyebilirsiniz. Enerjiniz düştüğü zamanlarda iş veriminiz ciddi anlamda azalıyor.


ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 13 KASIM 2018

aslan-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Bu sıralar uzak yolların hayaliniz kurmakla bir şey elde edemezsiniz. Planlı ve programlı hareket etmekle siz çok şey kazanacaksınız. Başkalarının düşüncelerini kendinize göre benimsemek zorunda kaldığınız zaman yaptığınız işten tatmin olmuyorsunuz. Bugün olayları daha net görmek için gerekli zamanı kendinize tanımalısınız. Bu şekilde yaşamınızı yeniden sınamanız gerekiyor.

 

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 13 KASIM 2018

basak-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Kaliteli yaşam standartlarınızı yüksek tutmayı her zaman elde edemiyorsunuz. Bugün parasal yönde güven arayışı içinde olabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin farklı istekleri olması kafanızı karıştırmaya sebep olabilir. Onlar ile enerjinizi birleştirmeyi düşünmelisiniz. Bunun dışında da çevrenize de şans vermelisiniz. Keskin mantığınız ile mesafeleri kısa sürede almanıza büyük katkı sağlayacaktır.

 

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 13 KASIM 2018

terazi-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Bugün ay karşıt burcunuzda ilerliyor. Bugün güç birliği içinde olduğunuz arkadaşlarınız ile beraber organize çalışmalar içinde bulunacak ve beraberce yaptığınız grup çalışmalarınızdan kazançlı olarak siz çıkacaksınız. Onların bazı zaman duygusal tepkilerine karşılık siz net bir tavır geliştirmeniz mümkün olabilir. Ancak sonuçtan memnun kalacağınız kesin.

 

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 13 KASIM 2018

akrep-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Bugün özellikle Ay’ın bulunduğu konum, rutin iş gününüzün dışına çıkmanıza neden olacaktır. Değişik ve orijinal fikirlere her zaman açık bir insansınız. Yaratıcılığınızı engellemeyen ve içinizdeki coşkuyu ortaya çıkaran işlerle uğraşmak sizi için çok iyi bir durum. Yaptığınız faaliyetler size ve çevrenize başka bir anlam kazandırıyor. Bu tür düşüncelerinizi doğru yönlendireceğiniz bir gün sizi bekliyor.


YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 13 KASIM 2018

yay-burcu-gunluk-burc-yorumlariÖzellikle bugün Ay kombinasyon burcunuz Koç yönünde ilerliyor. Sosyal yaşantınıza ağırlık vereceğiniz ve bu yöne gideceğiniz bir gün içindesiniz. Bulunacağınız ortamlar da neşeli ve ilginç saatler geçirmeniz mümkün gibi görünüyor. Olaylara çabuk ve hızlı bir şekilde motivasyon sağlayarak bulunduğunuz ortama hakim oluyorsunuz. Bu durum size farklı bir avantaj teşkil ediyor. Geceleri güçlü bir uykuya ve dinlenmeye fazlası ile ihtiyacınız bulunuyor.

 

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 13 KASIM 2018

oglak-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Aileniz ile alakalı duygusal paylaşımlar söz konusu olabilir. Aile fertleri arasında ortak çalışmalar da ortaya çıkabilir. Yaşamı farklı noktalardan gördüğünüzden dolayı olayları incelemek sizi çok fazla mutsuz edebilir. Bugün bir çok ayrıntı üzerinde yoğunlaşma fırsatı elde edeceksiniz. Ayrıca kendinize destek verecek şartların oluşması da söz konusu olabilir.

 

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 13 KASIM 2018

kova-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Ay bulunduğu konum itibari ile sizin yakın ilişkilerinize ciddi anlamda etki ediyor. Bugün arkadaşlarınız ile beraber ortak çalışmalar içinde olmak isteyebilirsiniz. Mesleki açıdan başarınızı çevresel destekleri olumlu bir şekilde kullanmakla da sağlamaktasınız. Kardeşleriniz ile de sıkı bağlar içinde olmanız sizi olumlu kılacaktır. İletişim konusunda kendinizi çok rahat hissedeceğiniz bir gün olabilir.

 

BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 13 KASIM 2018

balik-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Parasal konular ile alakalı düşünceleriniz, bir çok faaliyetlerinde önüne geçebilir. Bugün farklı arayışlar içinde yer alabilirsiniz. Farklı kaynakları araştırarak size en uygun olan konuyu bulmaya çalışmaktasınız. İdealleriniz ile alakalı olarak inatçı davranmanız, sizi ciddi yönde ve olumlu olarak etkileyecektir. Sizi aşan konular ile alakalı çekimser davranarak, biraz daha beklemeyi ve doğru adım atmayı seçmelisiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Kasım 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın