Günlük Burç Yorumları 19 Temmuz 2018

yorumsuz
159 views

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 19 TEMMUZ 2018

koc-burcu

Bugün sizin kesinlikle sizin gününüz. Evren size hayatın tadını doya doya çıkarmanız için güzel fırsatlar sunuyor. İçinizde ki enerji patlamasını engellemeyin aksine ona ayak uydurun. Pozitif enerjiniz sayesinde iş ve arkadaş çevrelerinde daha fazla tutulan kişi hatta aranılan kişi olacaksınız. Bu aralar şansınız da oldukça iyi. Finansal açıdan yapacağınız ufak dokunuşların geri dönüşü size oldukça iyi gelecek. Aşk hayatınız da ise partnerinizle beraber planlar yaparak yeni yerler keşfetmeyi deneyebilirsiniz. İçinizde ki enerji hayatınızı tamamen olumlu yönde etkileyecek. Sakın kendizi geri çekmeyin. Bu aralar hayatınızı içinizden geldiği gibi eğlenerek yaşayın. Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Temmuz 2018.

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 19 TEMMUZ 2018

boga-burcu

Bugün finansal alanda güzel haberler alacak ve geçmişte aldığınız yatırım kararlarının ne kadar doğru ve etkili olduğunu göreceksiniz. Bu kararlılığınız size her zaman fayda sağlayacak. İş hayatında ki kariyer planlarınıza ulaşmak için büyük uğraşlar veriyorsunuz ancak etrafınız da olup biten olayların farkında olmalı, gündemi sürekli takip etmelisiniz. Çünkü gözünüzden kaçırdığınız bazı fırsatlar olabilir. Bu aralar dikkatinizi toplamanızı ve farklı fırsatları değerlendirmenizi öneriyoruz. Sizin için çok güzel ve farklı fırsatlar karşınıza çıkacak. Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Temmuz 2018.

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 19 TEMMUZ 2018

ikizler-burcu

Geçmişte yaptığınız iyiliklerin meyvelerini toplama vakti geldi çattı. İş ve sosyal çevrenizde ki arkadaşlarınızla olan iyi ilişkileriniz ve onlara yardımlarınız sonucunda sizin de karşınıza yeni kapılar açılacak. Arkadaşlarınızın da desteğiyle hayatınızı daha iyi bir boyuta taşıyabilirsiniz. Özellikle de kariyer planlarınızı daha da yükseklere taşıyabilirsiniz. Ancak bu adımları atarken kişiliğinizden ve prensiplerinizden kesinlik ödün vermeyin. Sizden farklı beklentileri olan üstlerinize kişiliğinizin ne kadar sağlam olduğunu gösterin. İlerleyen dönemlerde bunun faydasını göreceksiniz. İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Temmuz 2018.

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 19 TEMMUZ 2018

yengec-burcu

Biraz oturup düşünmenizin tam zamanı. Hayatınızda olup biten olayların ortasında kaldığınız için artık neler olup bittiğini, olayların tam olarak nerede başladığını, kaynağının ne olduğunu göremiyorsunuz. Köşenize çekilip olaylara uzaktan bakmak, hayatınızda ki karışıklığı ve sorunları çözmenizde önemli bir rol oynayacak. Olayları daha net bir şekilde görmek sizi farklı düşünmeye sevk edecek. Sakin kalarak, objektif değerlendirme yaparak hem kendinizin hemde diğer kişilerin hatalarını rahatlıkla görebilirsiniz. Hayatınızın geri kalanında da aynı sıkıntıları yaşamamak adına bu adımları bir an önce atmanız sizin faydanıza olacaktır. Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Temmuz 2018.

ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 19 TEMMUZ 2018

aslan-burcu

Ekonomik açıdan kötü bir gidişatın başlangıç izlerini göreceğiniz bugünde geçmişte yaptığınız hatalarınızın, aldığınız yanlış kararların, göz ardı ettiğiniz gelişmelerin pişmanlıklarını yaşıyor olacaksınız. Kendi kendinizi eleştiriyor olacağınız bugün de tek yapmanız gereken şey pes etmemeniz. Hatalarınızı düzeltmeye bugünden başlamalısınız. Yaşadığınız hayal kırıklığı her ne kadar sizde can sıkıntısı ve bıkkınlığa sebep olsa da çözümler üretmeyi ertelememelisiniz. Bir an önce oturup hatalarınızı analiz etmeli çözüm yolları aramalı hatta gerekli gördüğünüz yerlerde yakın çevrenizden destek almayı denemelisiniz. Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Temmuz 2018.

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 19 TEMMUZ 2018

basak-burcu

İş kurma projeleriniz ile ilgili güzel haberler alacağınız bugün sizinle aynı düşünceleri paylaşan kişilerle tanışabilirsiniz. Onlarla güzel fikir alışverişleri yapabilir planlarınızı daha da sağlamlaştırabilirsiniz. Hatta bu kişilerle bir ortaklık söz konusu bile olabilir. Planlarınızı çıkarlarınızı koruyarak biraz esnetmeli ve yeniliklere açık olmalısınız. Sonuçta değişmeyen tek şey değişimin kendisidir demişler. Yapacağınız bu yenilikler ile hem kendinize yeni ufuklar edinmiş olacak hemde iş hayatında daha etkin ve başarılı hamleler yapmış olacaksınız. Fırsatları değerlendirmek adına gözünüz açık olsun. Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Temmuz 2108.

TERAZİ BURCU GÜNLÜK  BURÇ YORUMU 19 TEMMUZ 2018

terazi-burcu

Geçmişte size vaat edilen kariyer yükselişi hala gerçekleşmemiş olabilir. Patronlarınızın sizde ki potansiyeli hala göremediğini düşünmeniz sadece sizin iş azminizi ve motivasyonunuzu düşürecek. Bu durumda sizi gerçek anlamda iş yerinde daha aşağı kademelere çekebilir. Siz yaptığınız işlerin eksizliğini ve düzgünlüğünü takip edin. Vaat edilen yükselmeler size çok yakın. Azminizi ve çalışkanlığınızı yöneticilerinizin görmesi için ekstra olaylara ihtiyacınız yok. Olduğunuz gibi davranmaya devam edin. Kariyer basamaklarını tırmanmaya başlayacağınız günler sizlere çok yakın. Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Temmuz 2018.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 19 TEMMUZ 2018

akrep-burcu

Finansal açıdan zorlu günlere giriyorsunuz. Eskiden yaptığınız pervasız harcamalar sizin bugünlerde oldukça canınızı sıkacak. Bu kötü gidişat bir süre daha devam edecek. Çevrenizden destek almanız sizi biraz rahatlatsa da sizin kesin kararlar almamanız bu rahatlamayı da sıfırlayacaktır. Ayrıca bugünler de yapmanız gereken ekstra harcamalar bu durumu daha da kötüleştirebilir. Sizin önceliğiniz kesinlikle gereksiz harcamalardan kurtulmak olmalı. Ayrıca aşk hayatınızda da maddi durumunuzda ki kötü gidişatın etkilerini göreceksiniz. Partnerinizden anlayışlı olmasını ve bu durumu beraber aşmanız gerektiğinin bilincini yakalamasını talep etmelisiniz. Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Temmuz 2018.

YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 19 TEMMUZ 2018

yay-burcu

Kararlı oluşunuz sizi başarıya taşıyacak ama bu aralar biraz canınız sıkılacak. Kariyer hedeflerinizin bir an önce gerçekleşmesini istiyorsunuz ancak sadece istemekle gerçekleşmesi söz konusu olamaz. Çalışmalarınız da düzenli ve tertipli olmayı kendinize huy edinmelisiniz. Finansal alanda ise bazı ufak tefek problemler sizleri bekliyor. Bunlar aşabileceğiniz küçük problemler olacak ancak dikkatsiz davranmanız yada görmezden gelmeniz sonucunda sizi ilerleyen zamanlarda çok zor durumlara düşürebilir. Ne istediğinizi bilmeniz, olaylara uzak kalmadan takipçisi olmanız, herşeye gerektiği kadar zaman ayırıp değer vermeniz sizi başarıya taşıyacak anahtar. Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Temmuz 2018.

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 19 TEMMUZ 2018

oglak-burcu

Her şey yolunda ve güzel gidiyorken partnerinizle yaşayacağınız bazı sorunlar sizin hevesinizi kıracak ve karamsarlığa sürekleyecek. Ancak bu durumları aşmanın yolu karşılıklı anlayış ve hoşgörü olacaktır. Duygu ve düşüncelerinizi birbiriniz ile açıkça ve seviyeli bir şekilde paylaşmanız aynı dili konuşmanıza ve ortak paydada buluşmanıza yardımcı olacak. Uzun süreli olmayacak olan bu süreci eğer partnerinizle beraber büyük darbeler almadan atlatırsanız gelecekte çok daha mutlu olacaksınız. Birbirinizden asla vazgeçmeyin tartışmalarınızda seviyeyi mutlaka koruyun. Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Temmuz 2018.

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 19 TEMMUZ 2018

kova-burcu

İş hayatında ortaklık ve iş görüşmelerinin yoğunca yaşandığı bir gün sizi bekliyor. Bazı önemli noktalarda sizden taviz vermeniz beklenebilir. Bu durum sizin kişiliğinize aykırı olabilir. Ancak derinlemesine düşünüp, iyi planlayarak atacağınız bazı geri adımlar sizi ileride kazanç olarak geri dönecek. Ortaklarınızın fikirlerine değer verin onlarla fikirlerinizi açıkça paylaşın. Aksi takdirde iş ilişkileriniz zarar görecek ve büyük kayıplar sizi bekliyor olacak. Titizlikle atlatmanız gereken bu dönem fazlasıyla dikkat, özveri, anlayış, yeniliklere açıklık ve çalışma gerektiriyor. Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Temmuz 2018.

BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 19 TEMMUZ 2018

balik-burcu

Aşk hayatınız ve sosyal çevrenizde bir anda oluşan olumsuzluklar sizi hayrete düşürecek. Sizi kimsenin anlamadığını düşünecek ve sevdiklerinizle tartışmalar yaşayacaksınız. Bu durum sonucunda ciddi kırgınlıklar oluşacak hatta bir daha görüşmeyi kabul etmeyeceğiniz arkadaşlarınız bile olacak. Bu sıkıntılı durumdan kurtulmak için kendinizi kabuğunuza çekin. Çevrenizdekilerle mümkün olduğu kadar az iletişim kurarak bu süreci atlatmayı deneyebilirsiniz. Bu süreçte sakin kalmak, anlayışlı olmak size kazanç sağlayacak. Her ne kadar size haksızlık yapıldığını, düşüncelerinize değer verilmediğini düşünseniz de bu şikayetlerinizi dile getirmek için ileri de müsait bir zaman beklemeniz daha iyi. Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Temmuz 2018.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Temmuz 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın