Günlük Burç Yorumları 2 Ekim 2018

3 yorum
85 views

Günlük Burç Yorumları 2 Ekim 2018 Salı tarihli yazımız ile yine sizlere uzman kadromuz tarafından hazırlanan astroloji tahminlerini paylaşacağız. Günlük Burç Yorumları sizleri aşk hayatınız, ekonomik dengeleriniz, sağlık konuları, sosyal çevreniz, iş ortamınız ve aile içi etkileşimleri ile ilgili olup bitecek olaylardan haberdar etmek için her gün özenle hazırlanmakta ve siz değerli okurlarımızın beğenisine sunulmaktadır. Paylaştığımız günlük burç yorumları tamamı kendi kadromuzda bulunan alanında uzman ve deneyimli arkadaşlar tarafından özgün olarak hazırlanmaktadır. Herhangi bir yerden alıntı yapılması söz konusu olmamaktadır. Bizleri sosyal medyadan takip etmeyi, paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayınız.

Günlük Burç Yorumları 2 Ekim 2018 Salı

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 2 EKİM 2018 (22 MART – 20 NİSAN)

koc-burcu

İlerleyen günlerde hayatınızda ekonomik alanda bazı iyileşmeler söz konusu olabilir. Özellikle piyasaların açıldığı günlerde uzun zamandır aklınızda bulunan bir projeniz için çok ciddi bir yatırımcı bulabilirsiniz. Kendinizi bu yatırımcıyı ikna etme konusunda şimdiden hazırlamak için başlangıç için doğru zaman. Karşılaşacağınız kişinin yatırımlarında en çok dikkat etmiş olduğu nokta iş ortaklığı yaptığı kişinin sektöre dair bilgi birikimi yüksek, azmi ve projesine olan inancı ile bağlantılıdır. Bundan dolayı kendinizi çok net bir dil ile ifade etmelisiniz ve herhangi yanlış anlaşılmalara karşı çok dikkatli olmalısınız. Koç Burcu Günlük Burç Yorumları 2 Ekim 2018.

 

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 2 EKİM 2018 (21 NİSAN – 21 MAYIS)

boga-burcu

Önümüzde ki bir kaç gün içerisinde çok uzun zamandır görüşmediğiniz eski bir arkadaşınız ile karşı karşıya geleceksiniz. Beraber vakit geçirmek için bir kafeteryaya oturup derin sohbetler edeceksiniz. Kahkahalar eşliğinde eskileri yad edip güzel zaman geçecek. Geçip giden yılların sizden alıp götürdükleri hakkında konuşup yeni kazanımlar elde etme adına birçok konuda bahsedeceksiniz. Tekrardan görüşmek üzere anlaşıp bir daha ki sefere partnerleriniz ile birlikte buluşacaksınız. Onlarda çok iyi anlaşacak ve o andan itibaren sürekli olarak görüşmeye başlayacaksınız. Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları 2 Ekim 2018.

 

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 2 EKİM 2018 (22 MAYIS – 23 HAZİRAN)

ikizler-burcu

İş yerinizde bazı problemlerin baş göstermiş olduğu şu günlerde adınız işini kötü yapan kişilerle birlikte anılmaya başlayacak. Hem fiziksel hem de ruhsal anlamda ki yorgunluğunuzu işinize yansıtmanız profesyonelliğe tamamen ters bir hareket. Sizi bulunduğunuz mevkide yükselten, size kefil olan yöneticilerinizde sizde ki çalışma azmini, inatçılık ve pes etmeyen her zaman başarı için savaşan yapınızı örnek göstermişlerdi. Şu an ki durumunuz ise herkesi bir anda şaşkına uğratıyor. Bir an önce kendinizi toparlamalı ve eskisi gibi harika bir görüntü sergilemelisiniz. İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları 2 Ekim 2018. 

 

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 2 EKİM 2018 (22 HAZİRAN – 23 TEMMUZ)

yengec-burcu

Sizin hareketlerinizi ve aldığınız kararları anlamak oldukça güç bir durum. Sürekli değişken tavırlar sergilemiş olmaktasınız. Partneriniz de sizi anlamakta çok güçlük çekiyor. Özellikle bazı zamanlarda gösterdiğiniz aşırı şekilde ilgi ve yüksek seviyede sevgi onu büyülerken üzerinden fazla zaman geçmeden yaptığınız kırıcı davranışlar onu gereğinden fazla üzüyor. Olup bitenleri anlama konusunda çok zorluk çeken partnerinize karşı daha dikkatli davranmalısınız. Yapınız gereğince uç noktalarda hareketler sergilemeyi seviyorsunuz. Fakat herkes sizin gibi değil. Bu durum aşk hayatınızda ters etkilere sebep olabilir. Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları 2 Ekim 2018.


ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 2 EKİM 2018 (24 TEMMUZ – 22 AĞUSTOS)

aslan-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Ekonomik alanda yaşayacağınız bazı aksaklıklar sizin ve partnerinizin de arasının soğumasına sebep olması gibi durum oluşabilir. Uzun süreli bir izin için gerekli olan tüm etkenleri yerine getirdiniz ve tatil planları yapmak isteyen partneriniz sizi bu konuda oldukça sıkıştıracak. Maddi durum ile ilgili olarak ona gerçekleri söylemediğiniz için şuan ne kadar sıkıntılı bir dönem geçirdiğinizi bilmemektedir. Bundan dolayı da siz de ondan sakladığınız bu gerçekleri şimdi partnerinize açıklamakta zorluk çekeceksiniz. Bazı zamanlarda doğruları olduğu gibi söylemek çok etkili olacağı gibi karşınızda ki kişiyi incitse de tek yapmanız gereken direkt olarak söylemektir. Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları 2 Ekim 2018.

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 2 EKİM 2018 (23 AĞUSTOS – 22 EYLÜL)

basak-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Hayaller bitmez tükenmez hayaller. Sürekli olarak hayaller kuruyorsunuz. Özellikle yeni sevgiliniz ile ciddi düşünüyorsunuz. Fakat onun rüzgarına kendinizi kaptırıyorsunuz. Yeni sevgiliniz de size kendini kaptırmış durumda. Fakat siz yine de temkinli olmalısınız. Aileleriniz ile tanıştıktan sonra yaşanacak bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Aslında büyütülmeye değmeyecek bu problemleri aşmakta zorlanabilir ve  ikiniz de birbirinize olan aşkınızı korumak yerine ailenizin yaptığı hareket ve davranışları koruma gibi bir yöne yöneleceksiniz. Bizce siz bunun önünü şimdiden almalısınız ki sorunlar ortaya çıkmadan çözülsün. Başak Burcu Günlük Burç Yorumları 2 Ekim 2018.

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 2 EKİM 2018 (23 EYLÜL – 22 EKİM)

terazi-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Aileniz ile doğdunuz topraklara doğru yola çıkma hazırlıkları içerisinde yer alıyorsunuz. Sonuç olarak doyasıya tatil yapacağınız ve bütün aile bir arada olunca çıktığının farkındasınız. İş yerinizde yapmanız gereken son düzenlemeleri çok iyi yapmalı, hiç bir detayı atlamadan planlarınızı tekrar tekrar gözden geçirmeniz daha iyi olacaktır.  Eğer yapmazsanız tatil esnasında iş yerinizden gelecek bazı haberler hem canınızı sıkmaya hem de tatilin tadını kaçırmaya yetecektir. Sabırsızlıkla beklediğiniz bu tatilin çok güzel geçmesini istiyorsanız ve aksilik çıkmasını istemiyor iseniz bu noktada çok dikkatli olmanız sizin yararınıza olacaktır. Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları 2 Ekim 2018.

 

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 2 EKİM 2018 (23 EKİM – 22 KASIM)

akrep-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Tatil size hem ruhen hem de bedenen çok iyi gelecektir. Hem dinlenmeniz açısından hem de aileniz ile beraber olma açısından sizi fazlaca memnun edecektir. Fakat sağlık açısından çok dikkatli olmanız gerekiyor. Yakın zamanda atlattığınız bir hastalık tatil esnasında pervasızca yemek ve tatlı yemek suretiyle tekrar ortaya çıkabilir. Ağzının tadı kaçsın istemiyor iseniz kesinlikle yediklerinize çok dikkat etmeli, her ikram edileni de yememeniz gerekiyor. Siz bunu kafanıza takmayın. Ziyaretleriniz de ev sahipleri de bu durumu anlayış ile karşılayacakları muhakkaktır. Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları 2 Ekim 2018.


YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 2 EKİM 2018 (23 KASIM – 22 ARALIK)

yay-burcu-gunluk-burc-yorumlariGeçtiğimiz son bir kaç ay için konuşursak inatçı bir tavır sergilemeniz size ilk kez bir şeyler kazandıracak. Partneriniz ile tatil hakkında yaşadığınız çatışmalar sonucu eşiniz dayanamayıp pes edecektir. Böylece sizin kararlarınızı kabul edecektir. Siz de o çok istediğiniz tatili istediğiniz gibi kavuşmuş olacaksınız. Fakat bu durumu çözmek ve netleştirmek adına o kadar fazla zaman harcayıp çok geç kaldınız. Bu kez de tatile gitmek için ayırdığınız bütçenizin üzerine çıkmak zorunda kalacaksınız. Tatil sonrası dönüş maddi anlamda sıkıntılar içerisinde yer alabilirsiniz. Yay Burcu Günlük Burç Yorumları 2 Ekim 2018.

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 2 EKİM 2018 (22 ARALIK – 20 OCAK)

oglak-burcu-gunluk-burc-yorumlari

İş hayatınızda ki yoğunluk tatile çıktığınız andan itibaren sizin yakanızı bırakmayacak. Güzel bir tatil planı yaparken bir süre çalışmak zorunda kalacak, aileniz ve arkadaşlarınızdan uzak kalacaksınız. Oldukça sıkıcı görünen bu durumun yanında size bazı güzel haberlerimiz de sizlerle olacaktır elbette. Bu aralar hayatınız ve yaşantınız ile ilgili beklediğiniz o çok önemli haber size ulaşmak üzeredir. Bir anda belirecek ve çok yakın zamanda beklediğiniz haber size sadece gelmekle kalmayacaktır. Haberin sonucunda sizin istediğiniz ve beklediğiniz şey gerçekleşmiş olacaktır. Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları 2 Ekim 2018.

 

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 2 EKİM 2018 (21 OCAK – 19 ŞUBAT

kova-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Mutlu giden aşk hayatınız da yine dalgalanmalar söz konusu olabilir. Bu durumun en etken maddesi ise tatilde ne yapmak istediğiniz konusunda partneriniz ile farklı fikirlere sahip olmaktasınız. İkiniz de kendi ihtiyaçlarınız çerçevesinde hareket ediyorsunuz. Böyle bir durum sizi çıkmaza doğru sürüklemektedir. İkinizin de yapması gereken birbirinizi anlayarak hanginizin fikirlerinin daha doğru yöne çevirmelisiniz. Böylece uygulanabilir olduğunu konuşarak beraberce karar almanız olacak. Bu şekilde bir karar alabilirseniz tatil esnasında hiç bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Kova Burcu Günlük Burç Yorumları 2 Ekim 2018.

BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 2 EKİM 2018 (20 ŞUBAT – 21 MART)

balik-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Günlük Burç Yorumları 2 Ekim 2018 sizin için son zamanlarda devam eden size uzun ve güzel bir dönemin kapılarını açıyor. Uzun sürecek tatil de kendinizi dinlenmek adına eve kapanmak iyi olmayacaktır. Hem tatilin tadını çıkarmak için hem de sosyal çevrenizle çok daha sıkı bağlar kurabilmek için gezmeniz ve ziyaretler yapmanız size oldukça fayda getirecektir. Öyle ki tatilden sonra karşınıza bazı fırsatların ve desteklerin çıkmasında bu ziyaretlerin sayesinde önemli bir olguya ulaşabilir. Projeleriniz de aradığınız desteği bulmak adına insanlarla iç içe olmalısınız. Fikir alışverişleri yapmanız çok güzel günleri getirecektir. Balık Burcu Günlük Burç Yorumları 2 Ekim 2018.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 1 Ekim 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Günlük Burç Yorumları 2 Ekim 2018 (3 Yorum)