Günlük Burç Yorumları 26 Eylül 2018

yorumsuz
1.315 views

Değerli okurlarımız Günlük Burç Yorumları 26 Eylül 2018 Çarşamba tarihli yazımız ile yine sizlere uzman kadromuz tarafından hazırlanan astroloji tahminlerini paylaşacağız. Günlük Burç Yorumları sizleri aşk hayatınız, ekonomik dengeleriniz, sağlık konuları, sosyal çevreniz, iş ortamınız ve aile içi etkileşimleri ile ilgili olup bitecek olaylardan haberdar etmek için her gün özenle hazırlanmakta ve siz değerli okurlarımızın beğenisine sunulmaktadır. Paylaştığımız günlük burç yorumları tamamı ile kendi kadromuzda bulunan deneyimli arkadaşlar tarafından özgün olarak hazırlanmaktadır. Herhangi bir yerden alıntı yapılması söz konusu değildir. Bizleri sosyal medyadan takip etmeyi, paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayınız.

Günlük Burç Yorumları 26 Eylül 2018 Çarşamba

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 26 EYLÜL 2018

koc-burcu

Sizin açınızdan biraz sıkıntılı bir haftanın ortasındasınız. Özellikle sağlıksal açıdan alacağınız haberler ile bu hafta ciddi manada moralinizi düşürebilir. Aileniz hakkında alacağınız bu sağlık haberleri sizi bir anda koşuşturma içine sokabilir. Fakat bu olaylar içerisinde kendi sağlığınızı göz ardı etmemeniz gerekiyor. Kendinize hem fiziksel hem de zihinsel manada zaman ayırmanız gerekiyor. Ayrıca yeteri kadar dinlenmeye özen göstermelisiniz. Bunları yapmazsanız kendi adınıza da bazı sağlık problemleri ile karşılaşmanız gibi bir durum oluşabilir. Koç Burcu Günlük Burç Yorumları 26 Eylül 2018.

 

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 26 EYLÜL 2018

boga-burcu

Haftanın ortasındasınız ve bu gün sizin açınızdan oldukça güzel olacak. Haftaya güzel bir başlangıç yaptıktan sonra hafta ortasında da göreceksiniz ve bu etkilerini bütün hafta boyunca göreceksiniz. Sosyal çevrenizde yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Kuracağınız ilişkiler ile yeni arkadaşlıklardan fayda göreceksiniz. Eski, monoton arkadaşlıklarınız sizin için artık yeteri kadar iyi değil. Aşk hayatınız ise olumlu yönde gelişmeler ile ilerleyecek. İlişkiniz de partneriniz ile beraber yeni maceralar ile birlikte güzel ve hayatı beraber paylaşmanın eğlenceli taraflarını da görmüş olacaksınız. Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları 26 Eylül 2018.

 

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 26 EYLÜL 2018

ikizler-burcu

Haftaya sıradan bir giriş yapsanız da hafta ortasında hayatınızın size getirdiklerine boyun eğmeye devam ediyorsunuz. Yapmanız gerekenleri önceki günlerde olduğu gibi günlük burç yorumları size anlatmıştık. Fakat sözümüzü dinlememekte ısrar ediyorsunuz. En iyisi biz size bu aralar kafanızı dinleyin, hayatı akışına bırakın, nasıl biliyorsanız öyle yapın demekten başka çare gelmiyor. Fakat yine de bununla da kalmayıp size ufak tüyoları da size verelim. Bazı kararları alma ile ilgili olarak çekimser davranıyorsunuz. Böyle bir durum devam etmesi halinde hayatınız monotonluğundan kurtulmayacak ve hatta daha da kötüye gidecektir. İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları 26 Eylül 2018.

 

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 26 EYLÜL 2018

yengec-burcu

Bu aralar iş yerinde yaşayacağınız bazı aksaklıklar sizi oldukça zor durumlara sokabilir. Son zamanlarda ki kötü gidişatı ofis ortamına yansıması ile kötü sonuçlarını doğurmaya başlamak üzere. Sizin bu konuda yapmanız gereken en iyi şey kendinizi ve zihninizi toparlamaktır. İşinize odaklanıp daha fazla çalışmanız gerekiyor. Tekrardan başarılarınız ile birlikte gündeme gelmek için her şeyi yapmanız gerekiyor. Patronlarınızın gözü tümüyle sizin üzerinizde bu aralar kötü izlenim bırakmak istemezsiniz. Bu yüzden çok çalışmanız gerekiyor ve geleceğinizi ile ilgili düşünmelisiniz. Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları 26 Eylül 2018.


ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 26 EYLÜL 2018

aslan-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Ekonomik açıdan şansınızın yanınızda olduğu güzel günler sizi bekliyor. Geçmiş dönemlerde almış olduğunuz küçük ekonomik kararlar bugünlerde sizi fazlasıyla rahatlatacak. Tutumlu yaşadığınız dönem içerisinde birikimleriniz oldukça yüksek seviyelere geldi. Bundan sonra bir yatırım yapmaya yetecek kadar olacaktır. Fakat hızlı davranışlar sergilemeyin. Gerçek manada size uygun bir yatırım aracı bulana kadar birikim yapmaya devam etmelisiniz. Ekstra harcama yapmaktan kaçınmanız hatta biraz daha kemer sıkma politikası uygulamanız sizi istediğiniz yatırımı yapma ile ilgili olarak daha fazla rahatlatacak ve amacınıza ulaştırabilecektir. Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları 26 Eylül 2018.

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 26 EYLÜL 2018

basak-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Haftaya zirveden giriş yaptınız fakat hafta ortasında sizde yerinizi uzun süre koruyamayacaksınız. Hafta ortalarına doğru bazı aksaklıklar ile karşılaşacağınız zaman dilimindesiniz. Özellikle mali konularda alacağınız bazı haberler ile birlikte sizi aceleyle yeni kararlar almaya yöneltecektir. Yeni planlar yapmak elbette ki kötü değil fakat üzerinde yeteri kadar çalışılmadan, emek harcanmadan yapılan bütün planlar ileride bir ihtimal kısa süreler içerisinde yerle bir olmaya mahkum olacaktır. Sakinliğinizi koruma adına yerinde kararlar almak için hem ailenizden hem de partnerinizden destek almanız sizin faydanıza olacaktır. Başak Burcu Günlük Burç Yorumları 26 Eylül 2018.

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 26 EYLÜL 2018

terazi-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Haftanın ortasında sabrınızın sınanma noktasında oldukça zorlu anlar yaşayacaksınız. Partneriniz ile aranızda ki problemlerin gün geçtikçe çığ gibi büyümesi artık sizin sabrınızı taşırma noktasına getiriyor. Barışmak adına yaptığınız konuşmalar bile kavga ile sonuçlanıyor. Birbirinize karşı geri alınamayacak söylemler içerisinde yer alıyorsunuz. Bu haftanın sonlarına doğru aranızda ki gerilim çok daha ileri seviyelere ulaşabilir. Günlük Burç Yorumları ile bunu sizin hayatınız için öngörü de bulunarak yeni ve çok ciddi kararlar almanızı tavsiye etmekteyiz. Belki de biraz yalnız kalmak sizi toparlayabilir. Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları 26 Eylül 2018.

 

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 26 EYLÜL 2018

akrep-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Yoğun geçen iş dönemi sizi hem fiziksel hem de zihinsel anlamda oldukça hırpalamış durumda. Sizin için bu hafta da oldukça yoğun geçecektir. Fakat bu yoğunluk iş ortamında değil, dinlenmek için çıktığınız tatilde gezip eğlenirken harcadığınız zamana bağlı olarak gelişen bir durumdur. Partneriniz ile beraber çıkmanız sizin için çok daha iyi olacaktır. Tatil esnasında kafanızdan ofis ortamını tamamen çıkarmalı ve eşiniz ile birlikte mutlu geçireceğiniz anlara odaklanmalısınız. Kendinizi biraz hayattan soyutlama gibi bir durum sizi kendinize getirecektir. Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları 26 Eylül 2018.


YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 26 EYLÜL 2018

yay-burcu-gunluk-burc-yorumlariEtkilerini her manada gördüğünüz bu günlerde sizinde her açıdan ilerleme kaydetmeye odaklanmanız gerekiyor. Bu odaklanma özellikle ofis ortamında çok daha fazla kabul gördüğünüz bu hafta içerisinde aşk hayatınızda da gelişmelere etki edebilir. Bazı arkadaş grupları ile katılacağınız partilerde sizi etkileyecek kişiler ile yan yana gelmeniz gibi bir durum söz konusu olacaktır. Böyle bir durum karşısında pasif kalmamanız gerekiyor. İlk adımı atma adına çekimser tavırlardan uzak durmanız gerekiyor. Tüm oklar sizi gösterirken kenarda kalmamalısınız. Daha aktif olmak ve ilerleme kaydetme adına bu etkenleri es geçmemelisiniz. Yay Burcu Günlük Burç Yorumları 26 Eylül 2018.

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 26 EYLÜL 2018

oglak-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Evliliğiniz hakkında dışarıdan yapılan yorumların sizin için bir önemi olmamalıdır. Zor bir dönem içinde yer alıyorsunuz. Karşılıklı yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Böyle bir durum bütün geçmişinizi etkilemekte. Fakat tartışmalarınızda sert söylemlerden uzak durmalı ve kırıcı olmaktan kaçınmanız gerekiyor. Bu hafta içerisinde her ne kadar ilişkiniz de bir iyiye gidiş söz konusu olsa dahi yine de çok dikkatli hareket etmelisiniz. Ekonomik açıdan verdiğiniz mücadelenin meyvelerini toplama zamanı için hala çok erken. Gelir gider dengenizi düzenlemeli ve ekstra bütün harcamalardan uzak durmalısınız. Zaman içerisinde sizde rahata kavuşacaksınız. Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları 26 Eylül 2018.

 

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 26 EYLÜL 2018

kova-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Eski arkadaşlar bu günlerde potansiyel sevgili adayları arasında yer alıyor. Size karşı gösterilen ilgiyi yanlış yorumlamanız sonucunda bazı arkadaşlıklarınız ile ilişkileriniz son bulabilir. Arkadaşça uzatılan elleri öpmek gibi bir istek sizi çıkarcı ve duygusuz bir hale büründürebilir. Kendini sizin dert ortağınız sırdaşınız olarak gören arkadaşlarınız ile ilişkilerinize çok dikkat etmeli ve bu yönde yanlış düşüncelere girmemelisiniz. İş ortamında ise bazı küçük durumların oluşması sizin iş ahlakınızı kötü gösterebilir. Böyle bir durumun oluşmasından kurtulmanın tek yolu ise kendinizi daha net ifade etmek adına söylemlerinizde kesinlik ifade eden kelimeler kullanmak ile mümkün olacaktır. Kova Burcu Günlük Burç Yorumları 26 Eylül 2018.

BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 26 EYLÜL 2018

balik-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Dalgalanmaların hayatınız da fazlasıyla yer alacağı bir haftanın tam da ortasındasınız. Aslında bu hafta hayatınızın her alanında yeni haberler sizi bekliyor olacak. Kimileri sizin nazarınızda iyi kimisi ise kötü yönde olabilir. Ama gerçekten hayatınıza nasıl etki edeceğini görmek adına yapabileceğiniz tek şey normal yaşantınızı sürdürmek. Sonuç olarak kararlarımızın sonuçlarını görmek için önce seçimlerimizi yapmak gerekir. Böyle bir gerçeği de uygulama ile görebilirsiniz. Sosyal çevrenizden bazı arkadaşlarınızın karşınıza parlak fikirler ile gelmesi sizi heyecan içerisine sokabilir. Fakat olmadık durumlar heyecanınızı yok edebilir. Balık Burcu Günlük Burç Yorumları 26 Eylül 2018.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın