Günlük Burç Yorumları 27 Haziran 2018

yorumsuz
67 views

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 27 HAZİRAN 2018

koc-burcuBugün aile ve yakın arkadaşlarınız ile ilgili bazı problemler sizleri bekliyor. Konuşmalarınız da alttan alan taraf olmanız size fayda sağlayacaktır. Duygusal olarak bir çöküş içinde olabilirsiniz ancak bu durumu aşmanız için güçlü durmanız ve uzlaşmacı davranmanız gerekiyor. İş hayatında ise hedeflediğiniz konuma ulaşabilmek için daha sıkı çalışmalısınız. Üstlerinizin sizin üzerinde uygulayacağı baskıları başarılı bir şekilde atlatmanız size başarının anahtarını sunacak. Partneriniz ile ufak tefek anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Sakin kalmanız, partnerinizi dinleyerek onun isteklerini de göz önünde bulundurmanız durumu lehinize çevirmenizi sağlayabilir. Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 27 Haziran 2018.

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 27 HAZİRAN 2018

boga-burcu

Yakın zamanda yaşamış olduğunuz düş kırıklıklarının etkisinden kurtulup önünüze bakmanızın zamanı geldi. Şans bugünlerde sizden yana.  Hiç aklınızda olmayan dostlarınızdan gelecek olan bazı teklifler işine yarayacak, kişisel alanda ilerlemenizi hızlandıracaktır. Bugünlerde dikkatinizi toplamanız ve etrafınızda uçuşan fırsatları kovalamanız gerekiyor. Karşınıza çıkacak olan eğitim vb. gibi fırsatları değerlendirmeniz gelecek yıllarda işinize oldukça yarayabilir. Kariyer planlaması yaparken almış olduğunuz bu tarz iyi eğitimleri de göz önünde bulundurarak hedeflerinizi yükseltmenizi tavsiye ediyoruz. Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 27 Haziran 2018.

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 27 HAZİRAN 2018

ikizler-burcu

Bugün özellikle kafa yormanız gereken konu etrafınızda ki kişilerin sizin için ne anlam ifade ettikleri olmalı. Daha önce ortaklık kurduğunuz kişiler ile yeni ortaklıklar kurmadan önce onların da sizin kadar özverili olup olmadığını sorgulamalısınız. Bu konuda hayatınızın ilerleyen dönemlerinde sıkıntılı zamanlar görünüyor. İyi niyetinizi bir kenara bırakıp objektif bir bakış açısı ile kararlar almanızın zamanıdır. Aileniz içerisinden veya oldukça yakın dostlarınızdan destek göreceksiniz. Özellikle bahsettiğimiz çevrenizden bir kadın sizin için geri çeviremeyeceğiniz tekliflerle gelecek. Bu fırsatı kesinlikle kaçırmamalısınız. İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 27 Haziran 2018.

 

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 27 HAZİRAN 2018

yengec-burcu

İş hayatınız da oldukça yorulacağınız bir gün sizi bekliyor. Arkanızdan çevrilen dolaplar bugün su yüzüne çıkacak. İş arkadaşım diye adlandırdığınız kişilerin işinize taş koyması sonucu yetiştirmeniz gereken işleri yetiştiremeyebilirsiniz. Patronlarınız sizden istedikleri performansı alamadıklarını düşünebilirler. Patronlarınıza karşı kendinizi savunmaktan kaçınmayın. Uzlaşmacı bir tavır ile başınıza gelenleri onlarla paylaşın. Ofis ortamında diğer kişilerin yaptıkları kuyu kazma işlerinden onlara bahsedin. Kendinizi kanıtlamanız için zaman isteyin ve tekrar gözde bir çalışan olmak için savaşın. Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 27 Haziran 2018.

 

ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 27 HAZİRAN 2018

aslan-burcu

Aşk hayatınızın azgın sular gibi çağlayıp hızlıca aktığı bir döneme giriyorsunuz. Partnerinize karşı üstünlük kurmaya çalıştığınız bu zamanlarda daha bencilce davranışlar sergileyeceksiniz. Gönlünüz sürekli başkalarına kayacak. Ama bu demek değildir ki doğru yoldasınız. Ani kararlar alıp fevri davranışlar sergilemeniz sizi sonunda mağlubiyete sürükleyecektir. Arkadaş ortamlarında kulağınıza gelecek olan bazı bilgiler sizi hayrete düşürecek. Öyle ki sizde üstü kapalı davranışlar sergilemekten vazgeçip daha açık ve net davranışlar sergileyeceksiniz. Hayatınızı belirli bir dengede tutmanızı size tavsiye ediyoruz. Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 27 Haziran 2018.

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 27 HAZİRAN 2108

basak-burcu

Geçmiş dönemlerde net olmayan konuşmalarınızdan ötürü sıkıntılı bir gün geçireceksiniz. İş hayatınızda ki çalışmalarınız yanlış anlaşılmalar yüzünden sekteye uğrayacak. İş arkadaşlarınız sizin söylemlerinizi diğer kişilere daha farklı aktaracak. Bu durum arkadaş çevrenizde de geçerli olacak. Bu yüzden sizinle arasına mesafe koyan hatta arkadaşlığını sona erdirenler de olacak. Kendinizi bu kişilere karşı savunmak doğruları anlatmak isteyeceksiniz ancak iletişim kurma noktasında zorlanacaksınız. Hayatınızın düzene girmesi için konuşmalarınız da net olmanız ve laf taşıyan arkadaşlarınız ile ilişkinizi sonlandırmanız gerekiyor. Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 27 Haziran 2018.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Haziran 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın