Günlük Burç Yorumları 28 Eylül 2018

1 yorum
1.720 views

Değerli okurlarımız Günlük Burç Yorumları 28 Eylül 2018 Cuma tarihli yazımız ile yine sizlere uzman kadromuz tarafından hazırlanan astroloji tahminlerini paylaşacağız. Günlük Burç Yorumları sizleri aşk hayatınız, ekonomik dengeleriniz, sağlık konuları, sosyal çevreniz, iş ortamınız ve aile içi etkileşimleri ile ilgili olup bitecek olaylardan haberdar etmek için her gün özenle hazırlanmakta ve siz değerli okurlarımızın beğenisine sunulmaktadır. Paylaştığımız günlük burç yorumları tamamı kendi kadromuzda bulunan deneyimli arkadaşlar tarafından özgün olarak hazırlanmaktadır. Herhangi bir yerden alıntı yapılması söz konusu değildir. Yarın ki burç yorumunu okumak için tıklayınız. Bizleri sosyal medyadan takip etmeyi, paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayınız.

Günlük Burç Yorumları 28 Eylül 2018 Cuma

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 28 EYLÜL 2018

koc-burcu

Haftanın bu harika gününe güzel bir başlangıç yapmak isteyeceksiniz fakat maalesef bu mümkün görünmüyor. Ekonomik olarak son gelişmelerden fazlasıyla etkilendiğiniz için psikolojik olarak kendinizi sürekli olarak suçlu hissediyorsunuz. Bu da sizin ruhsal sağlığınız da problemler oluşmasına yol açacak. Uyuyamama, baş ağrısı, sürekli sinirli olma hali gibi durumlar ortaya çıkacak. Hayatınızın ellerinizden kayıp gittiğini bile düşüneceksiniz. Uzman bir psikologdan yardım almanız geleceğiniz için çok önemlidir ve bu konuda size kesinlikle tavsiye ediyoruz. Koç Burcu Günlük Burç Yorumları 28 Eylül 2018.

 

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 28 EYLÜL 2018

boga-burcu

Hayatınızda ki büyük dönüm noktalarından birini bugün yaşama ihtimaliniz oldukça yüksek. Haberiniz olmadan sizin adınıza açılacak sahte hesaplar ile insanları dolandırmaya teşebbüs edecek olan bazı dolandırıcılar yüzünden uzun bir adli süreç yaşama durumunuz oluşabilir. Suçsuzluğunuz fazla uzun sürmeden ortaya çıkacak fakat olayın etkisi sizi uzun süre kendinizden geçirecektir. Etrafınızda ki insanlar da size sanki gerçekten olayla bağlantınız varmış düşüncesi gibi bakışlar atacak ve sosyal çevrenizde ciddi kayıplar yaşama durumunuz oluşabilir. Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları 28 Eylül 2018.

 

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 28 EYLÜL 2018

ikizler-burcu

Yine inadınızdan asla geri atmadığınız ve çevrenizdekilere büyük sıkıntılar çıktığınız bir gün sizi bekliyor. Fakat bu sefer inadınız da sonuna kadar haklı olan sizsiniz. İş ortamında ki çalışkanlığınız ve prensipleriniz sizi başarıya götürmektedir. Ama bu durum sıkı ve disiplinli çalışmaya alışkın olmayan arkadaşlarınız da var. Onlar çalışmanın yanı sıra rahat bir ortam ve çok çalışmadan büyük başarılar elde etme gibi hayaller peşinde sürükleniyorlar. Sizin inadınız ise onları yola getirme konusunda yeterli olacağı muhakkak. İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları 28 Eylül 2018.

 

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 28 EYLÜL 2018

yengec-burcu

Bugün sizin için çok gergin geçecek. Maddi anlamda kötü gidişe son vermek için kredi çekmeye karar verdiniz. Fakat almak istediğiniz kredinin onaylanıp onaylanmayacağı belirsizlik içerisinde. Siz de bu çözümün kalıcı olmadığı fark etmiş durumdasınız. Esas yapmanız gereken harcamalarınızı iyi yönetip borçlarınızı yavaş yavaş eritmek en doğru olanıdır. Eğer bu kredi onaylanır ise size bir süreliğine rahat bir nefes aldıracaktır. Fakat bu durum ileri ki zamanlarda sizin ekonomik dengeleriniz de daha büyük sorunlara yol açmasına neden olabilir. Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları 28 Eylül 2018.


ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 28 EYLÜL 2018

aslan-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Bugün size tek bir haberimiz var oda bu saatten sonra hayatınızın daha çok iyiye gideceğidir. Finansal manada bakarsak gün içerisinde size oldukça yakın olan bir arkadaşınızdan telefon gelecek ve onun sayesinde yeni iş bağlantıları kurarak işletmenizin hem adını duyuracak hem de işinizin reklamını yapma olanağı oluşacak. İşiniz de ki kalite, özen ve kusursuzluk size başarının kapılarını sonuna kadar açan esas prensiple olarak dikkat çekiyor. İş hayatınızda ki gelişmelerin devamlılığı için azimli olmanız gerekiyor. Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları 28 Eylül 2018.

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 28 EYLÜL 2018

basak-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Günlük Burç Yorumları ekibi olarak sizin ve partnerinizin arasında ki anlaşmazlıkları anlamış bulunmaktayız. Sizin probleminiz karşılıklı olarak görünüyor. İkiniz de birbirinizin fikir ve düşüncelerine o kadar saygı duyup değer veriyorsunuz ki birbirlerinizin düşüncelerini kabul ettirmek ve uygulamak adına tartışmalar içerisindesiniz. Belli ki bu ilişkide birisinin sözünün biraz daha fazla geçmesi gerekiyor. Birisinin daha baskın bir rol oynaması daha iyi olacaktır. Partnerinizin haberi olmadan bunu denemelisiniz. Başak Burcu Günlük Burç Yorumları 28 Eylül 2018.

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 28 EYLÜL 2018

terazi-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Sizlere bugün için verebileceğimiz tavsiyeler arasında en çok öne çıkan olgu bugün yapacağınız bir hatanın önümüzde ki haftalar canınızı çok fazlasıyla sıkacak durum olmasıdır. Özellikle aile bağları konusunda bugün ciddi bir problem içerisinde bulunabilirsiniz. İşlerinizin yoğunluğundan dolayı ailenize yeteri kadar vakit ayırmıyorsunuz. Artık onların kaldırabileceğinden daha ağır bir yük olmaya başlamış durumda. Bugün ateşlenecek olan tartışmanın fitili ileri günler de büyük patlamaların ortaya çıkmasına sebep olacak ve iki tarafta fazlaca üzülecek. Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları 28 Eylül 2018.

 

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 28 EYLÜL 2018

akrep-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Bazı günlük olaylar sizin ilginizi haddinden fazla cezbetmiş durumda. Esas yoğunlaşmanız gereken problemlerinizin yerine gelip geçici olaylar için çok fazla zaman harcaması yapıyorsunuz. Geri kalan zamanınız ise size temel işlerinizi yapmak için yeterli değil. Zaman yönetimi konusunda ciddi anlamda eksiklikleriniz bulunuyor. Bunun ana sebebi ise önem derecelendirmesi yaparken olayların başlayış ve bitiş tarihlerini göz önünde tutmadığınız için oluşuyor. Yakın zaman içerisinde işlevselliğinizi yok edecektir. Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları 28 Eylül 2018.


YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 28 EYLÜL 2018

yay-burcu-gunluk-burc-yorumlariAşk hayatınız sizin istediğiniz yönde ilerler iken, iş hayatınız ise aksi yönde ilerlemeye başlayabilir. Arkadaşlarınız ile aranızda çıkacak olan fikir ayrılıkları ve ekibinizin geri kalanının diğer fikirler etrafında toplanmaları sizi çok fazla kızdırabilir. Böyle bir durum ile öfke ile yanlış hamleler yapıp iş arkadaşlarınızın kalplerini kıracaksınız ki bu sizin açınızdan en son istediğiniz şey olacaktır. İş hayatınız da ki gerginlikleri kesinlikle özel hayatınıza taşımamanız gerekir. Aşk hayatınızın sağlamlığı şu an böyle bir yükü kaldırabilecek kadar güçlü seviyelerde değil. Yay Burcu Günlük Burç Yorumları 28 Eylül 2018.

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 28 EYLÜL 2018

oglak-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Sosyal arkadaş çevrenizden birileri sizin için oldukça farklı düşünce içerisinde. Bunlar ilk başlarda tamamıyla sizin iyiliğiniz için gibi görünmekte. İlerleyen zamanlarda ise problemler yaşanmaya başlayabilir. Bu durum da arkadaşlarınızın size yaptığı kötülükleri fark edeceksiniz. Bu yüzden arkadaşlarınıza sorgusuz sualsiz güvenmeden önce mutlaka sizden ne istediklerine ve ilerisi için getiri götürü hesabı yapmanız gerekiyor. Yapınız gereği fazlasıyla güçlü ve sarsılmaz olduğunuzu düşüncesindesiniz. Fakat bu hiçte sandığınız gibi değil. Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları 28 Eylül 2018.

 

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 28 EYLÜL 2018

kova-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Maddi açıdan ülkemiz piyasalarında ki dalgalanma sizi  de ciddi manada etkileyecek. Yaptığınız yatırımların değer kazanması sizi tabi ki memnun ediyor fakat ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan sanki sizin çıkar sağlıyor gibi bir hisse kapılıyorsunuz. Arkadaşlarınızın da bu konuda sizlerle paylaştığı fikirleri sizin aklınızı daha çok karıştırıyor. Hem doğru hem de içinize sinen bir yatırım yapmak için biraz daha beklemelisiniz. Doğru yatırım araçlarını iyi incelemeniz daha iyi olacaktır. Kova Burcu Günlük Burç Yorumları 28 Eylül 2018.

BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 28 EYLÜL 2018

balik-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Yeni bir ortam içinde yer alacaksınız. Bu yeni ortamda size fazla sıcak kanlı insanların olduğu pek söylenemez. Ön yargılı yaklaşımlar, sorgulayıcı tavırlar sizin fazlası ile canınızı sıkabilir. Girmek istediğiniz bu yeni ortamın iş hayatınız açısından çok büyük önem sahibi olmaktadır. Size tavsiyelerimiz arasında bu yeni arkadaşlarınızla iletişim kurma ve güven ortamı sağlama çalışmalarında daha önce ki başardığınız işleri ve beraber çalışmış olduğunuz ekip arkadaşlarınızı referans olarak kullanmanız daha iyi olacaktır. Balık Burcu Günlük Burç Yorumları 28 Eylül 2018.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Eylül 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Günlük Burç Yorumları 28 Eylül 2018 (1 Yorum)