Günlük Burç Yorumları 29 Eylül 2018

1 yorum
514 views

Değerli okurlarımız Günlük Burç Yorumları 29 Eylül 2018 Cumartesi tarihli yazımız ile yine sizlere uzman kadromuz tarafından hazırlanan astroloji tahminlerini paylaşacağız. Günlük Burç Yorumları sizleri aşk hayatınız, ekonomik dengeleriniz, sağlık konuları, sosyal çevreniz, iş ortamınız ve aile içi etkileşimleri ile ilgili olup bitecek olaylardan haberdar etmek için her gün özenle hazırlanmakta ve siz değerli okurlarımızın beğenisine sunulmaktadır. Paylaştığımız günlük burç yorumları tamamı kendi kadromuzda bulunan alanında uzman ve deneyimli arkadaşlar tarafından özgün olarak hazırlanmaktadır. Herhangi bir yerden alıntı yapılması söz konusu değildir. Yarın ki burç yorumunu okumak için tıklayınız. Bizleri sosyal medyadan takip etmeyi, paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayınız.

Günlük Burç Yorumları 29 Eylül 2018 Cumartesi

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 29 EYLÜL 2018

koc-burcu

Bugün finansal alanda güzel haberler alacak ve geçmişte aldığınız yatırım kararlarının ne kadar doğru ve etkili olduğunu sizde görmüş olacaksınız. Bu kararlılık size her zaman fayda sağlayacaktır. İş hayatında ki kariyer planlarınıza ulaşmak için büyük uğraşlar veriyorsunuz fakat etrafınız da olup biten olayların farkında olmalısınız. Ayrınca gündemi sürekli takip etmelisiniz. Çünkü gözünüzden kaçmak üzere olan bazı fırsatlar olabilir. Bu aralar dikkatinizi toplamalı ve farklı fırsatları değerlendirmeniz konusunda avantaj el etmeniz gerektiğini öneriyoruz. Sizin için çok güzel ve farklı fırsatlar karşınıza çıkma ihtimali yüksek. Koç Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Eylül 2018.

 

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 29 EYLÜL 2018

boga-burcu

Bugünler tam olarak size hitap eden dolu dolu geçecek günler. Evren size hayatın tadını sonuna dek çıkarmanız için güzel fırsatlar sunuyor. İçinizde ki enerji patlamasını engellemeli ve aksine ona ayak uydurun. Pozitif enerjiniz sayesinde iş ve arkadaş çevrelerinde daha fazla tutulan kişi hatta en çok istenilen kişi olacaksınız. Bu aralar şansınız da fazlası ile iyi. Ekonomik açıdan yapacağınız ufak dokunuşların geri dönüşü size oldukça iyi gelebilir. Aşk hayatınız da ise partnerinizle beraber planlar yaparak yeni yerler keşfetmek gibi bir deneyim oluşabilir. İçinizde ki enerji hayatınızı tamamen olumlu şekilde olacaktır. Kendinizi sakın geri çekmeyin. Bu aralar hayatınızı içinizden geldiği gibi eğlenerek en güzel şekilde yaşamalısınız. Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Eylül 2018.

 

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 29 EYLÜL 2018

ikizler-burcu

Biraz oturup düşünmenizin gereken bir zamandasınız. Hayatınızda olup biten olayların ortasında kaldığınız için artık neler olup bittiğini ve olayların tam olarak nerede başlayacağı ile ilgili kaynağının ne olduğunu göremiyorsunuz. Köşenize çekilerek olaylara uzaktan bakmak, hayatınızda ki karışıklığı ve sorunları çözmenizde önemli bir rol oynayabilir. Olayları daha net bir şekilde görmek sizi farklı düşünce içerisine girmenize sevk edecek. Sakin kalmalı, objektif değerlendirme yaparak hem kendinizin hem de diğer kişilerin hatalarını rahatlıkla görmüş olursunuz. Hayatınızın geri kalanında da aynı sıkıntıların ortaya çıkmaması için bu adımları bir an önce atmanız sizin faydanıza olacak bir durumdur. İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Eylül 2018.

 

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 29 EYLÜL 2018

yengec-burcu

Geçmişte yapmış olduğunuz iyiliklerin meyvelerini toplama vakti için tam vakit şimdi. Hem iş hem de sosyal çevrenizde ki arkadaşlarınızla olan iyi ilişkileriniz ve onlara yardımlarınız sonucunda sizin de karşınıza yeni kapılar açılabilir. Arkadaşlarınızın da desteğiyle hayatınızı çok daha iyi bir boyuta taşımak elinizde. Özellikli olarak kariyer planlarınızı daha da yükseklere taşıyabilirsiniz. Yalnız bu adımları atarken kişiliğinizden ve prensiplerinizden kesinlik ödün vermemelisiniz. Sizden farklı beklentileri olan üstlerinize kişiliğinizin ne kadar sağlam olduğunu göstermeniz gerekiyor. İlerleyen dönemler içerisinde bunun faydasını fazlasıyla göreceksiniz. Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Eylül 2018.


ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 29 EYLÜL 2018

aslan-burcu-gunluk-burc-yorumlari

İş kurma projeleriniz ile ilgili güzel haberler alacağınız bugün sizinle aynı düşünceleri paylaşan kişiler ile karşılaşabilir ve iletişim kurabilirsiniz. Onlar ile güzel fikir alışverişleri yapabilir ve planlarınızı daha da sağlam hale getirebilirsiniz. Hatta bu kişiler ile bir ortaklık söz konusu dahi olabilir. Planlarınızı ve çıkarlarınızı koruyarak biraz esneterek yeniliklere açık olmalısınız. Sonuç olarak değişmeyen tek şey değişimin kendisidir diye söylenmiş. Yapacağınız bu yenilikler ile hem kendinize yeni ufuklar açma adına hem de iş hayatında daha etkin ve daha başarılı hamleler yapmış olacaksınız. Fırsatları değerlendirmek adına gözünüz açık olmalıdır. Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Eylül 2018.

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 29 EYLÜL 2018

basak-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Ekonomik açıdan kötü bir gidişatın başlangıç izlerini göreceğiniz bugünde geçmişte yapmış olduğunuz hatalarınızın, aldığınız yanlış kararların, göz ardı ettiğiniz gelişmelerin pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Kendi kendinizi eleştiriyor olacağınız bugün de tek yapmanız gereken şey ne olursa olsun pes etmemektir. Hatalarınızı düzeltmek adına bugünden itibaren başlangıç yapabilirsiniz. Yaşadığınız hayal kırıklığı her ne kadar sizde can sıkıntısı ve bıkkınlığının oluşmasına neden olsa dahi çözümler üretmeyi ertelemeniz gerekiyor. Bir an önce oturup hatalarınızı analiz etmek ve çözüm yolları aramalısınız. Hatta gerekli gördüğünüz yerlerde dahi yakın çevrenizden destek almayı deneyebilirsiniz. Başak Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Eylül 2018.

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 29 EYLÜL 2018

terazi-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Finansal açıdan çok zor günler içine giriyorsunuz. Eskiden yaptığınız pervasız harcamalar sizin bugünlerde oldukça canınızı sıkabilir. Bu kötü gidişat bir süre daha devam edebilir. Çevrenizden destek almanız sizi biraz rahatlatsa da sizin kesin kararlar almamanız bu rahatlamayı da sıfıra indirecektir. Bunun dışında bugünler de yapmanız gereken ekstra harcamalar bu durumu daha da kötü duruma gelebilir. Sizin önceliğiniz kesinlikle gereksiz harcamalardan kurtulmanız gerekiyor. Ayrıca aşk hayatınızda da maddi durumunuzda ki olumsuz durum etkilerini göreceksiniz. Partnerinizden anlayışlı olmasını ve bu durumu beraber aşmanız gerektiğinin bilincini çok iyi bir şekilde yakalamasını talep etmeniz gerekiyor. Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Eylül 2018.

 

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 29 EYLÜL 2018

akrep-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Geçmişte size vaat edilen kariyer yükselişi hala yerine getirilmemiş olabilir. Patronlarınızın sizde ki potansiyeli hala göremediğini düşünmeniz sadece sizin iş azminizi ve motivasyonunuzu düşürmesine sebep olacaktır. Böyle bir durum sizi gerçek anlamda iş yerinde daha aşağı kademelere düşmenize sebep olabilir. Siz yaptığınız işlerin eksizliğini ve düzgünlüğünü takip etmelisiniz. Vaat edilen yükselmeler kısa zamanda gerçekleşebilir. Bu noktada azimli ve çalışkanlığınızı yöneticilerinizin görmesi için ekstra olaylara ihtiyacınız yok. Olduğunuz gibi davranmaya devam etmelisin. Kariyer basamaklarını tırmanmaya başlayacağınız günler sizlere oldukça yakın olacaktır. Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Eylül 2018.


YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 29 EYLÜL 2018

yay-burcu-gunluk-burc-yorumlariHer şey yolunda ve güzel gidiyorken partnerinizle yaşayacağınız can sıkıcı durumlar sizin hevesinizi kıracak ve karamsarlığa sürekleyecek. Fakat bu durumları aşmanın yolu karşılıklı anlayışlı olmak ve hoşgörü olmak ile mümkündür. Duygu ve düşüncelerinizi birbiriniz ile açık bir şekilde ve seviyeli bir şekilde paylaşmanız aynı dili konuşmanıza ve ortak paydada buluşmanıza yardımcı olabilecektir. Uzun süreli olmayacak olan bu süreci eğer partnerinizle beraber büyük darbeler almadan atlatırsanız gelecekte çok daha mutlu olmanızı sağlayabilir. Birbirinizden asla vazgeçmemeli ve tartışmalarınızda seviyeyi mutlaka korumalısınız. Yay Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Eylül 2018.

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 29 EYLÜL 2018

oglak-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Kararlı oluşunuz sizi başarıya taşıyacaktır. Fakat bu aralar biraz canınız sıkılacak. Kariyer hedeflerinizin bir an önce gerçekleşmesini istiyorsunuz ama sadece istemekle gerçekleşmesi gibi bir durum oluşamaz. Çalışmalarınız da düzenli ve tertipli olmayı kendinize huy edinmeniz gerekiyor. Finansal alanlar da ise bazı ufak tefek problemler karşınıza çıkabilir. Bu durumlar aşabileceğiniz küçük problemler olacak fakat dikkatsiz davranmanız yada görmezden gelmeniz sonucunda sizi ilerleyen zamanlarda çok daha zor durumlara sevk edebilir. Ne istediğinizi bilmeniz, olaylara uzak durmadan takipçisi olmanız, her şeye gerektiği seviyede zaman ayırıp değer vermeniz sizi başarıya taşıyacak en önemli olgudur. Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Eylül 2018.

 

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 29 EYLÜL 2018

kova-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Aşk hayatınız ve sosyal çevrenizde ansızın oluşan olumsuzluklar sizi hayrete düşürebilir. Sizi kimsenin anlamadığını düşünecek ve sevdiklerinizle tartışmalar yaşamanız olası görünüyor. Bu durum sonucunda ciddi kırgınlıklar ortaya çıkacak hatta bir daha görüşmeyi kabul etmeyeceğiniz arkadaşlarınız bile olabilir. Böyle bir sıkıntı durumdan kurtulmak için kendinizi kabuğunuza çekmelisiniz. Çevrenizdekiler ile mümkün olduğu kadar az iletişim kurarak bu süreci tamamlamak daha iyi olacaktır. Bu süreçte sakin kalmalı ve anlayışlı olmak size kazanç sağlayacaktır. Her ne kadar size haksızlık yapıldığını, düşüncelerinize değer verilmediğini düşünseniz de bu şikayetlerinizi dile getirmek adına ileri de uygun bir zaman beklemeniz çok iyi olacaktır. Kova Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Eylül 2018.

BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 29 EYLÜL 2018

balik-burcu-gunluk-burc-yorumlari

İş hayatında ortaklık ve iş görüşmelerinin çok yoğun bir şekilde yaşandığı bir gün sizi bekliyor olacak. Bazı önemli noktalarda taviz vermeniz için beklentiler olabilir. Böyle durum sizin kişiliğinize aykırı bir durum olabilir. Fakat derinlemesine düşünüp, iyi planlama yaparak atacağınız bazı geri adımlar sizi ileride kazanç olarak gelebilir. Ortaklarınızın fikirlerine değer vermelisiniz ve onlarla fikirlerinizi açıkça paylaşmalısınız. Aksi durum oluşursa iş ilişkileriniz zarar görecek ve buna bağlı olarak büyük kayıplar sizi bekliyor olacaktır. Titizlikle atlatmanız gereken bu dönem fazlasıyla dikkat, anlayış, özveri, yeniliklere açıklık ve çalışma ile gerçekleşecektir. Balık Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Eylül 2018.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Günlük Burç Yorumları 29 Eylül 2018 (1 Yorum)