Günlük Burç Yorumları 7 Kasım 2018

yorumsuz
56 views

Değerli okurlarımız sizlere düzenli olarak sunmuş olduğumuz Günlük Burç Yorumları 7 Kasım 2018 Çarşamba tarihli yazımız ile birlikte uzman kadromuz tarafından hazırlanan burç tahminlerini paylaşacağız. Bunu yaparken astroloji alanında ki tahminlerimiz sayesinde etkili yönleri de beraber sunma düşüncesindeyiz. Günlük Burç Yorumları sizleri aşk hayatınız, ekonomik dengeleriniz, sağlık konuları, iş ortamınız, sosyal çevreniz ve aile içi etkileşimleri ile ilgili olup bitecek olaylardan haberdar etmek için her gün özenle hazırlanmakta ve siz değerli okurlarımızın beğenisine sunulmaktadır. Her geçen gün kendimizi geliştirme adına çalışmaları sürdürmekteyiz. Sizlerle paylaştığımız günlük burç yorumları tamamı kendi kadromuzda bulunan alanında uzman ve deneyimli arkadaşlar tarafından özgün bir şekilde hazırlanmaktadır. Herhangi bir yerden alıntı yapılması gibi bir durum söz konusu değildir. Yarın ki yazı için tıklayınız. Bizleri sosyal medyadan takip etmeyi, yorum yapmayı ve paylaşmayı unutmayınız.

Günlük Burç Yorumları 7 Kasım 2018 Çarşamba

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 7 KASIM 2018

koc-burcu

İş hayatınızı derinden etkileyecek gelişmeler yaşanabilir. Yaşanan bu gelişmeler ile birlikte sizi gelecek adına nasıl bir yol izleyeceğinizi net bir şekilde ortaya koyabilir. Bu durum karşısında çok önemli kararlara imza atmak zorunda kalabilirsiniz. Düzeninizi çok iyi bir şekilde sağlamanız için çok iyi adımlar atmanız çok iyi bir karar olacaktır. Sizi sorunlu hale getiren ve birçok açıdan zor hallere sokabilecek durumlardan uzak durmanız gerekiyor. Sağlık konusunda sizi üzebilecek haberlere karşı hazırlıklı olmanız sizin için daha iyi olacaktır. Koç Burcu Günlük Burç Yorumları 7 Kasım 2018.

 

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 7 KASIM 2018

boga-burcu

Manevi yönden daha rahat bir döneme girebilirsiniz. Fakat bunun tek yolu eski zamanlardan gelen pişmanlıklardan vazgeçerek önünüze bakmalısınız. Aklınızı sürekli karıştıran ve keşke orada böyle yapsaydım, yada şu cevabı verseydim gibi söyleseydim gibi düşünceleri kafanızdan atmalısınız. Partnerinizden destek alarak kolaylıkla kurtulabilmeniz ile bu durum ardından sizleri güzel günler bekliyor olacaktır. İş ortamında ise yolunda gitmeyen bazı durumlar olduğunun sizde farkına vardınız. Ofis ortamında olup bitenleri çok yakın takip etmelisiniz. Başarınız ile kendine pay çıkarmak isteyenler bulunabilir. Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları 7 Kasım 2018.

 

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 7 KASIM 2018

ikizler-burcu

Çok sert tavrınız size sadece yalnızlık ve pişmanlık getirebilir. İçinizde yaşadığınız sıkıntılı dönemi etrafınızdakiler ile yanlış şekilde paylaşıyorsunuz. Dışarıdan bakıldığı zaman bu durum sizin sadece bencillik ettiğiniz ve etrafınızdakileri kırdığınız görüşüyor. Ruhunuzun derinliklerinde bulunan durgunluğa ulaşmalısınız. Bunun için de partnerinizden yada ailenizden yardım alabilirsiniz. Sizin için en iyisi tatil gibi görünse de etrafınızdakilere karşı daha fazla anlayışsız gibi görünmemek için onlarında fikirlerini almanız sizin için faydalı olacaktır. İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları 7 Kasım 2018. 

 

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 7 KASIM 2018

yengec-burcu

Sosyal çevrenizde popüler olduğunuz bir gün sizi bekliyor olacak. Bugün kelimenin tam anlamı ile bütün gözler sizin üzerinizde olacaktır. Aranılan ve istenilen arkadaş olacaksınız. Uzun zaman haber almadığınız kişilerden telefonlar alacaksınız. Bu durum tabi ki de sizi çok fazla mutlu edecektir. Bu iyi gidişatın pozitif etkilerini ofis ortamında da yoğun şekilde göreceksiniz. Fikirlerinizi beyan etme konusunda kesinlikle geri kalmamalısınız. Kendinizi öne çıkaracağınız gün bugün. Herkesin sizi fark etmesini sağlamalısınız. Fırsatları değerlendirmenin tam zamanı bugün. Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları 7 Kasım 2018.


ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 7 KASIM 2018

aslan-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Kendi görüş ve düşüncelerinizin sınırlarını zorlayarak yeni katıldığınız sosyal çevrelerde dikkatleri üzerinize çekme çabanız var. Arkadaşlarınız sizin bu şekilde davranmanıza alışkın değiller. Sevilen bir arkadaş olayım derken elinizde ki arkadaşlarınızı da kaçırmanız söz konusu. Bu sıralar yeni bir iş görüşmesi olabilir. Sosyal ve ekonomik açıdan yeni işinizin şartları eski işinize göre çok daha iyi bir iş. İşi almanız için önünüzde ki tek engel umursamaz tavır sergilemeniz. Yeni patrona rahat ve kendinden emin görünmek gibi bir düşünceye kapılmak sizi hayata sevk edebilir. Bu yüzden de pişmanlık yaşamanız söz konusu olabilir. Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları 7 Kasım 2018.

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 7 KASIM 2018

basak-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Maddi açıdan girdiğiniz dar boğaz sizi yeni kararlar almaya zorlasa da siz bu kararları almamak için çok uğraşıyorsunuz. Sorumluluk almaktan sürekli uzak duruyorsunuz.  Kararları sizin yerinize başkası alsın istiyorsunuz. Bunun için de aileniz ve arkadaşlarınızdan sürekli yardım almaya onların fikirlerini dinliyorsunuz. Edindiğiniz bilgiler doğrultusunda kararlar alıp uyguluyorsunuz. Bir problem olduğu zaman diğerlerini suçluyorsunuz. Bu durum sürekli olarak bu şekilde gitmeyecektir. Hareketlerinizi düzeltmeniz ve sonucu sosyal çevrenizden ciddi yaralar alma ihtimaliniz var. Başak Burcu Günlük Burç Yorumları 7 Kasım 2018.

 

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 7 KASIM 2018

terazi-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Yeni fikirler, yeni arkadaşlıklar ve yeni planlar. Hayatınızı baştan aşağı yenileme düşünceniz bulunuyor. İkili ilişkilerde oynadığınız rol bu gün size yeni getiriler sağlayacak. Yeni arkadaşlıklar sizin vizyonunuzu açmada ve takip etmeniz gerek yeni şeylerin varlıkları ile ilgili yeni bilgiler edinmeyi sağlayacaktır. Yeni planlar da sizi her zaman olduğunuzdan çok daha da ileri taşıyacaktır. Parasal yönden yeni yatırımlar yapacak ve bu yatırımların etkilerini kısa sürede fark edeceksiniz. Sağlık açısından ise ufak tefek problemler dışında bir sıkıntı yok. Canınızı sıkmaya yetecek kadar önemli durumlar olmayacaktır. Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları 7 Kasım 2018.

 

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 7 KASIM 2018

akrep-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Uyumlu yönünüz bugün ağır basıyor. İş ortamında arkadaşlarınızla yürüttüğünüz takım çalışmaları sonucunda aldığınız başarılar sizi gözde personel olma yolunda ilerliyor. Bu esnada önünüze çıkacak bazı fırsatları değerlendirmeniz gerekir. Özellikle geleceğe yatırım olarak eğitim alanında yapacağınız faaliyetlerin size çok daha iyi geri dönüşü olacaktır. Bu günlerde yapacağınız eğitimsel faaliyetler içerisinde karşınıza daha farklı çalışma ortamı da çıkacaktır. Kendinizi sürekli yenilemelisiniz. Aynı zamanda bilgi birikiminizi geliştirmeniz sizi daha kıymetli yapıyor. İş ortamında bütün gözler sizin üzerinizde olacaktır. Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları 7 Kasım 2018.


YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 7 KASIM 2018

yay-burcu-gunluk-burc-yorumlariBu aralar egonuz tavan yapmış durumda gözüküyor. Problemlerden sürekli uzaklaşıyorsunuz. Partneriniz ile aranızda ki tartışmalar sizi sadece yıpratmakta. Tartıştığınızı umursamıyorsunuz. Sürekli olarak haklı olduğunuzu düşünmektesiniz. Bu durum böyle devam etmeyecektir. Partnerinizin sizin ile alakalı olan hisleri ve ve size karşı düşünceleri değişebilir. Vazgeçilemez olmadığınızı bilmeniz gerek. Bu kadar ego sadece aşk hayatınızı değil sosyal çevrenizi de zaman içerisinde size karşı ciddi tepkili hale getirecektir. Size zarar verebilecek durumlardan uzak durmalısınız. Yay Burcu Günlük Burç Yorumları 7 Kasım 2018.

 

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 7 KASIM 2018

oglak-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Bugünlerde aşk hayatınızda her şey yolunda gidiyor gözüküyor. Güzel günler bir süre daha sizinle olacak. Endişe etmenize bir sebep yok. Güzel günlerin tadını çıkarmanızı daha iyi olacaktır. Maddi konularda ise başarılarınız devam ediyor. Yaptığınız yatırımlardan gelen geri dönüşler ile doğru kararlar almış olduğunuzu göstermekte. Gelecek için daha büyük hayaller peşine düşmektesiniz. Yalnız bu arzular sizi yanılgılara sürükleyecektir. Alacağınız parasal kararlarda çok dikkatli olmanız gerek. Sonradan tekrar yoluna koyamayacak kadar çok büyük ve dönüşü olmayan hatalar yapabilirsiniz. Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları 7 Kasım 2018.

 

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 7 KASIM 2018

kova-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Geçmişten gelenler sürekli olarak sizi takip ediyor. Aşk hayatınızda aldığınız derin yaralar yüreğinizi ciddi anlamda sızlatıyor. Gönül işlerinden bir süre uzak durmak kendinizi toparlamanız konusunda size yardımcı olabilir. Yakın dostlarınızın varlığını unutmamalısınız. Siz onlar için çok ama çok değerlisiniz. Belki dostlarınızla eğlenceli bir tatil size çok iyi gelecektir. Hayatınızda ki önem sıralamasını gözden geçirmelisiniz. Alacağınız farklı kararları ve değişimleri uygulamaya koymalısınız. Değişiklik yapmak ve tekrardan dengeyi sağlamak adına sizin için vazgeçilmezler. Bu önerileri kulak ardı etmemeniz gerekir. Kova Burcu Günlük Burç Yorumları 7 Kasım 2018.

BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 7 KASIM 2018

balik-burcu-gunluk-burc-yorumlari

İş hayatınız iyiye gidecek fakat bunu sadece destek alarak yapabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız büyük projede yer alan takım arkadaşlarınız size çok kıymetli fikirlerle gelecektir. Kesinlikle onların fikirlerini göz ardı etmeyiniz. Takım çalışması projenizin başarıya ulaşmasında ki kilidi açacak olan anahtar olabilir. İş hayatınız bu denli hızlı ve olumlu geçerken sağlık konularında biraz can sıkıcı olabilir. Son derece yüksek efor sarf ettiğiniz bu günlerde dinlemeye de özen göstermelisiniz. Eğer dikkat etmezseniz yorulan vücudunuzda daha önce hiç belirtilerini görmediğiniz hastalıklar ortaya çıkabilir. Balık Burcu Günlük Burç Yorumları 7 Kasım 2018.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 6 Kasım 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın