Günlük Burç Yorumları 9 Ağustos 2018

yorumsuz
1.631 views

Günlük Burç Yorumları 9 Ağustos 2018 Perşembe tarihli yazımızda yine sizlerle uzman kadromuz tarafından hazırlanan astroloji tahminlerini paylaşacağız. Günlük Burç Yorumları aşk uyumu, ekonomik dengeleriniz, sağlık konuları, sosyal çevreniz, iş ortamınız ve aile içi etkileşimleri ile ilgili olup bitecek olaylardan haberdar etmek için her gün özenle hazırlanmakta ve siz değerli okurlarımızın beğenisine sunulmaktadır. Paylaştığımız günlük burç yorumları tamamı ile kendi kadromuzda bulunan arkadaşlar tarafından özgün olarak hazırlanmaktadır. Herhangi bir yerden alıntı yapılması söz konusu değildir. Bizleri sosyal medyadan takip etmeyi, paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayınız.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI AŞK

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 9 AĞUSTOS 2018

koc-burcu-gunluk-burc-yorumlari

İş hayatınızda çeşitli zorluklara göğüs gerdiniz ve beklediğiniz başarıyı sağladığınızı düşünüyorsunuz. Gerek takım çalışmalarında ki aktifliğiniz gerekse pozitif düşünce yapınız sizi iş arkadaşlarınız arasında öne çıkaran özellikleriniz. Önümüzde ki günlerde karşınıza çıkacak olan büyük bir proje sizin kendinizi tam anlamıyla kanıtlamanıza yardımcı olacak. O fırsatı yakaladığınızda sımsıkı tutun ve hayallerinize giden yolun kapılarını kendi elleriniz ile aralayın. Koç Burcu Günlük Burç Yorumları.

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 9 AĞUSTOS 2018

boga-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Sağlık konularından taraf muzdarip olacaksınız. Eski hastalıklarınızın tekrardan nüksetmesi söz konusu. Bedeninizin ihtiyaçlarını karşılama konusunda dikkatsizce davranışlar sergiliyorsunuz. Önümüzde ki süreç içerisinde eğer ciddi sağlık problemleri ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız önlemlerinizi almalısınız. Gerekli dinlenme koşullarına uymalı, uyku saatlerinizi tekrardan düzenlemelisiniz. Bir doktordan randevu alıp, görünmekte size fayda sağlayacaktır. Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları.

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 9 AĞUSTOS 2018

ikizler-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Günlük burç yorumları aşk uyumu tahminlerimize göre bugünün en şanslı kişisi sizsiniz. Aşk hayatınız da ki hareketlilik bugünlerde karşınıza yeni bir aşk olarak çıkacak. Aşkı bulduğunuzda yapmanız gerekenler ise tamamen kendiniz gibi olmanız. Karşınızda ki kişiye kendinizi beğendirme gibi dertlerinizin olmaması lazım. Çünkü bu sefer partneriniz sizi kişiliğiniz için seven biri olacak. Mutluluğa adım adım yol almaktasınız. İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları.

 

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 9 AĞUSTOS 2018

yengec-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Aşk hayatınız sizleri oldukça heyecanlandırmaya yetecek kadar hareketlenecek. Önümüzde ki bir kaç gün içerisinde duygusal anlamda hisler beslediğiniz o kişiden size karşılık gelecek. Tabi ki bu karşılıklar çok abartılı şekilde yada doğrudan olmayacak. İlgi duyduğunuz kişinin hareketlerini daha dikkatli takip etmeli ve sinyalleri doğru algılayıp yakalamalısınız. Mutluluğun peşinde an be an dolaşmalı, ilk fırsatta onu ele geçirmelisiniz. Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları.


ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 9 AĞUSTOS 2018

aslan-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Liderlik vasıflarınızın sınırlarını çok yanlış değerlendiriyorsunuz. Bu durum zaten partneriniz ile aranıza bir mesafe koymuştu. Önümüzde ki bir kaç gün içerisinde eğer bu tavırlarınızdan, bilmişliğinizden vazgeçmezseniz günlük burç yorumları aşk hayatınızın kötüye gidişinin daha da hızlanacağı ve hatta aranızdaki bağların kopmaya başlayacağını üzüntü içerisinde size söylememiz gerekiyor. Ekonomik alanda ki problemlerinizi aşk hayatınıza yansıtmamalısınız. Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları.

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 9 AĞUSTOS 2018

basak-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Beklenmedik şekilde aşk hayatınızda bir kötüye gidiş başlayacak. Kaderinizin sizin üzerinizde ki etkisi gerçek anlamda tersine dönemeye başlayacak. Son zamanlarda ki o favori arkadaş sıfatından sıyrılıp yalnızlığa doğru yol alacaksınız. Böylesine etkili bir dalgalanmaya neyin sebep olduğu önümüzdeki günlerde kendini belli edecek. Şu an için görünen sadece kendinizi biraz popülerliğe kaptırdığınız ve egonuzun bir hayli yükseldiği. Başak Burcu Günlük Burç Yorumları.

 

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 9 AĞUSTOS 2018

terazi-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Terazi burcuna üye olan okurlarımızı son zamanlarda verdiğimiz sürekli kötü haberler ile üzmüştük ve buna bir son vermek bizi oldukça mutlu edecek. Günlük burç yorumları aşk uyumu ekibi olarak sizin yakın zamanda aşk hayatınızın tekrar eskisi gibi alev alev yanacağını söylemekten kıvanç duyuyoruz. Ekonomik alanda da bazı yatırımlarınız da ufak da olsa iyiye gidiş söz konusu. Bu kıpırdanmalar gelecek için size güç ve moral vermeli zira doğru yolda olduğunuzun göstergesi. Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 9 AĞUSTOS 2018

akrep-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Hafta ortası geldi ve sizin dertleriniz boyunuzu aşmış durumda ve maalesef bu durum bu hafta boyunca etkinliğini koruyacak. Bu hafta boyunca yapabileceğiniz tek şey aşk ve iş hayatınızı belirli dengelerde tutmaya çalışıp daha fazla zarar görmeden bu haftayı kapamak olmalı. Yanlışlarınızdan geri dönmek adına uğraşlar vermeli ve karşınızdakiler ile anlaşma yoluna gitmelisiniz. Sizin politikanız tamamen denge üzerine kurulu olmalı ve yeni problemler edinmekten kaçınmalısınız. Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları.

YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 9 AĞUSTOS 2018

yay-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Evet uzun süredir beklediğiniz mutluluğa adım adım kavuşuyorsunuz. Partneriniz ile bir anda her şey iyiye gitmeye başladı. Bu mutluluk ve aşk uyumu uzunca süre sizin ve partnerinizin huzur içerisinde yaşamanızı garanti edecek. Ekonomik sıkıntılar ise hala yakanızı bırakmıyor. Bir kaç ay boyunca daha bu sıkıntılar yanı başınızdan eksik olmayacak. Onlarla sürekli mücadele etmek zorundasınız. Boşlamak ve görmezden gelmek sadece onların dada da artmasına sebep olacak. Yay Burcu Günlük Burç Yorumları. 

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 9 AĞUSTOS 2018

oglak-burcu-gunluk-burc-yorumlari

İş hayatınız önümüzde ki günlerde biraz sıkıntılı bir sürece girecek. Bazı projelerde ki özgüveniniz yaptığınız hataları gözden kaçırmanıza sebep olacak ve bu hatalar yüzünden iş ortamında ki saygınlığınız azalacak. Küçük hatalar olsa bile basit hatalar olması sizin ve size güvenen yöneticilerinizin güvenini sarsacak. Bu yüzden bir an önce kendinize bu kadar güvenmeyi bırakıp işinize odaklanın ve yapmanız gereken işlere önem verin. Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları.

 

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 9 AĞUSTOS 2018

kova-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Günlük burç yorumları aşk uyumu ekibi olarak sizlere yeni bir aşka yelken açacağınızı söylemekten çok mutluyuz. Çok hızlı bir şekilde gerçekleşecek olan bu durum sizi ve yeni partnerinizin tutkulu bir aşk hayatı olmasını sağlayacak. Karakter olarak size oldukça benzeyen bir kişi ile beraber olacaksınız. Her zaman aynı şeyi düşünüyormuş hissine sürekli olarak beraberce kapılacaksınız. Bu durum tabi ki de hem sizi hemde partnerinizi çok mutlu edecek. Kova Burcu Günlük Burç Yorumları.

BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 9 AĞUSTOS 2018

balik-burcu-gunluk-burc-yorumlari

Aşk hayatınızda ki dengeli ilerleyiş sizi oldukça tatmin ediyor. Ekonomik alanda yakaladığınız fırsatları değerlendirmeniz sonucu maddi anlamda da eliniz oldukça kuvvetli. Hal böyle her şey yolunda ilerlerken sizi bir evlilik fikri alacak. Uzun zamandır beraber olduğunuz partnerinizin de sizden beklediği bu adımı atmakta kararlı ve istekli olmanız sizin için gelecekte güzel bir yuvanın kapısını aralayacak. Belki de bu konuyu partneriniz ile ciddi bir şekilde konuşmanın tam zamanıdır. Balık Burcu Günlük Burç Yorumları.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 8 Ağustos 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın