Yaz Tatilinden Sonra Cildinizi Yenileyin

yorumsuz
114 views

Yaz tatilinin ardından nemini kaybeden cildinizin tekrar ışıl ışıl görünmesini istiyor musunuz? Güneş ışınlarının yaydığı zararlı ışınların vücudumuza verdiği zararlı etkileri bilmeyen yoktur. Bu zararlı etkiler ile sosyal yaşam ve genetik faktörler bir araya gelince yaşlılık süreci bir hayli hızlanmaktadır. Teknolojiye ayak uydurabilen ya da kendine zaman ayırabilen insanlar yaşlılıktan uzaklaşmaktadır. Güneşin zararlı etkilerinden ve kırışıklıklarla savaşmanın en kolay yolu kremlerdir. Yaz aylarının cildimize verdiği kötü görünümden kurtulmanın en güzel yolu ise cilt yenileme teknolojileri ile tatil sonrası cildimizi yenileyip güzelliğinizi garantiliyebilirsiniz. Yeterli neme sahip olmayan ciltlerde kırışıklık daha çok belirginleşiyor. Bu nedenle cildinizin nemine çok dikkat etmek gerekmektedir.

TATİLDEN SONRA CİLDİNİZİ YENİLEME METOTLARI

Birçok bayan cildini nemlendirmek için kremlere başvuruyor fakat tek uygulama ile etkisi dokuz aya kadar süren ve 2018 damga vuran muazzam bir uygulama ise Volite. Volite uygulamanın en önemli özelliği hidrasyon için ayrı, elastikiyet için ayrı, pürüzsüzlük için ayrı uygulamaya gerek kalmadan cilt kalitesini yükseltmesi ve cilde derinlemesine nemlilik kazandırmasıdır.

Cilt Bakımı

Volite ile hyaluronik asidin cilt altına uygulanması, cildi pürüzsüzleştiriyor, çizgileri yok ediyor, cilt lekelerini azaltıyor, cildi nemlendiriyor ve elastikiyet kazandırıyor.

Tatil sonrası cildinizi toparlayacak bir başka uygulama ise Ulthera. Sarkmış, elastikiyeti kaybetmiş, yorgun görünen bir yüzü eskiden bıçak altına yatarak bakım yapılırken artık teknolojilerle yapabiliyorsunuz. Dış etkenler ve zamanın size verdiği hasarları Ultherapy ile önleyebilirsiniz. Ultherapy teknolojisi gevşek deriyi toparlamak, sıkılaştırmak, canlılık kazandırmak için uygulanmaktadır. Derinin 4 mm altına inen ses dalgaları ile kolajen ve elastin lifleri uyarılıyor ve cilt uyarılıyor. İşlem sırasında derinin alt tabakalarında ses dalgası ile enerji noktaları oluşturuluyor. Bu sayede cilt kendi yenilenme sürecini oluşturarak yeni kolajen üretimine ve sıkılaşmaya başlıyor. Ulthera uygulaması kaş kaldırma, yüz, boyun ve dekolte bölgelerinde de uygulanmaktadır. Yarım saat süren bu uygulamada hasta günlük aktivitelerine geri dönebilir. Uygulamanın hemen ardından yenilenmeye başlayan cildin bir ay içinde sıkılaşmaya başladığını gözle görülür bir  hal almakla birlikte tam sonucu altı ay sonunda verdiğini unutmamak gerekmektedir. Tek seansın etkisi ise 2 ile 5 yıl arasında devam etmektedir.  Sağlık ve tatil kategorisindeki diğer yazılarımız için tıklayınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Temmuz 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın